Chorwacja będzie promowana przez niemiecką firmę Grayling

Chorwacka Wspólnota Turystyczna (CNTB) rozpoczęła współpracę z niemiecką agencją PR Grayling, która ma odpowiadać za zwiększenie świadomości
i pozytywnego postrzegania Chorwacji jako popularnego kierunku turystycznego.

Oznacza to również, że Grayling będzie odpowiedzialny ewentualny wzrost liczy turystów nad Adratykiem. Działania promujące Chorwację będą prowadzone przez międzynarodowy zespół ekspertów z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Szwecji, Norwegii, Holandii oraz Stanów Zjednoczonych ze szczególnym uwzględnieniem Nowego Jorku. Za promocję w Polsce odpowiedzialna będzie Grayling Poland.

 

Ratomir Ivičić, dyrektor Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej, powiedział: „Zdajemy sobie sprawę, że obecnie oferta wyjazdów wakacyjnych jest bardzo bogata
i Chorwacja musi konkurować z krajami i kurortami o mocno ugruntowanej pozycji i renomie na turystycznej mapie świata. Dlatego wybór Grayling na naszego globalnego partnera w obszarze PR jest tak istotnym krokiem w budowaniu naszej narodowej marki w przyszłości.”

Anna Czaplicka, dyrektor generalna, Grayling Poland, dodała: „Chorwacja to bardzo zróżnicowany kraj posiadający bogate dziedzictwo kulturowe, mający do zaoferowania liczne zabytki, piękne parki narodowe, malownicze góry i plaże, które przez wielu są oceniane jako jedne z najpiękniejszych na świecie. Dlatego też jesteśmy dumni, że możemy pomóc innym poznać zalety tego kraju.”

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center