Cegiełka dla Zamku Ogrodzieniec

Zamek Ogrodzieniec czeka na pomoc
Cegiełka dla Zamku Ogrodzieniec

Akcja „Cegiełka dla Zamku Ogrodzienieckiego” polega na wsparciu trwających prac remontowych poprzez zakup symbolicznej cegiełki o wartości 100 zł.

Takie działanie pozwoli na kontynuowanie rozpoczętych prac zabezpieczających obiekt przed niszczeniem. Wartość cegiełki to tylko 100 zł, które jest dużym wsparciem a dla jednocześnie pamiątką jak i Voucherem na nielimitowany wstęp do Zamku Ogrodzienieckiego i Grodu na Górze Birów w sezonach 2020 oraz 2021.

W ciągu 14 dni od daty zaksięgowania środków za zakup cegiełki organizatorzy wyślą wpłacającym voucher listem poleconym.
Każda cegiełka obowiązuje na wszystkie wydarzenia organizowane przez „Zamek sp. z o.o.” w godzinach otwarcia zamku, oraz Wieczory z Duchami odbywające się po godzinach funkcjonowania obiektu, a więc Cegiełka uprawnia do zwiedzania oraz korzystania ze wszystkich eventów i imprez organizowanych na terenie Zamku Ogrodzienieckiego oraz Grodu na Górze Birów dla 1 osoby.

Cegiełkę można wykorzystać w sezonie turystycznym 2020 oraz 2021.

Cegiełka ma postać karty portfelowej, uprawniającej do wejścia na Zamek Ogrodzieniecki i Gród na Górze Birów, którą należy okazać przy wejściu, zwiedzaniu lub korzystaniu z atrakcji dodatkowych – imprez, nocnego zwiedzania.

Zyski dla kupujących ciegiełki

• możliwość nieodpłatnego zwiedzania Zamku Ogrodzieniec oraz Grodu na Górze Birów w sezonie 2020 oraz 20201,
• możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w organizowanych przez nas imprezach min. Festiwal Kultury Wczesnego Średniowiecza – Najazd Barbarzyńców, Międzynarodowy Turniej Rycerki oraz wszystkich innych wydarzeniach wskazanych w kalendarzu imprez w sezonie 2020 oraz 2021,
• możliwość nieodpłatnego skorzystania z atrakcji “Wieczór z Duchami” – wymagana wcześniejsza rezerwacja telefoniczna (32) 67 32 285
• unikatową pamiątka w postaci pamiątkowej karty honorowej osoby wspierającej działania na rzecz Zamku Ogrodzieniec
Czy warto zakupić taką cegiełkę ?
• Koszt cegiełki to tylko 100 zł za osobę, koszt biletu na klasyczne zwiedzanie Zamku Ogrodzieniec to 17 zł/os , koszt wieczoru z duchami to 36 zł/os, koszt biletu na wydarzenie plenerowe 25zł/os koszt zwiedzania Grodu na Górze Birów 7 zł/os, na terenie obiektu odbywają się również inne atrakcje z zmiennymi cenami biletów. Między innymi: kabaretony, koncerty, pokazy rycerskie oraz wiele innych atrakcji. – podane ceny na przykładzie osoby dorosłej.

https://www.zamek-ogrodzieniec.pl/aktualności

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center