Branża turystyczna i transportowa spotka się jutro w Krakowie

Już za jutro odbędzie się dziewiąta edycja Ogólnopolskiej Konferencji Turystyczno-Transportowej w Krakowie. W tym roku po raz pierwszy organizatorzy przygotowali cykl prelekcji, paneli, spotkań warsztatowych oraz szkoleń pod wspólną nazwą Travel Meetings Małopolska.

W dniach 14-15 listopada w Krakowie odbędzie się szereg spotkań: IX Ogólnopolska Konferencja Turystyczno-Transportowa (pod patronatem portalu WaszaTurystyka.pl), II Forum Pilotów, Przewodników i Biur Podróży, Szkolenie i warsztaty z nowej Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, II Warsztaty dla przewoźników obsługujących Rynki Dalekiego Wschodu w Europie, Spotkanie upowszechniające działania “Sektorowej Rady ds. Kompetencji Turystyka” dla interesariuszy sektora turystyki Road Show Mercedes Benz oraz Study Tour i Workshop Małopolska

Pierwszego dnia będzie można zapisać się na jazdy testowe autokarem Mercedes Tourismo, następnie wysłuchać prelekcji, wziąć udział w warsztatach, a wieczorem organizatorzy zapraszają na After Travel Meetings Party. Drugiego dnia uczestnicy zwiedzą m.in. Ośrodek Przygotowań Olimpijskich KOLNA i Opactwo Benedyktyńskie w Tyńcu.

Udział w #TMM jest bezpłatny dla osób które zrejestrowały się do dnia 10.11 do godz. 12:00. Dla pozostałych osób koszt wynosi 150 zł (opłata porządkowa). Rejestracji można dokonać na stronie: https://tmm.konfeo.com/

W przypadku pytań można zwrócić się do biuro zarządu Krakowskiej Izby Turystyki (w godz. 9:30 – 16:30) tel. 12 429 44 50; e-mail: [email protected].