Branża MICE spotka się w piątek w Orientarium w Łodzi

Spotlight

„Spotlight on Poland: Relax – Explore – Enjoy” to jednodniowa międzynarodowa konferencja skierowana do sektora turystyki przyjazdowej i MICE. Odbywa się w dniu 23 września w Orientarium ZOO Łódź.

Jak podkreślają organizatorzy, sektor turystyczny pomaga chronić środowisko naturalne. Innowacje, które napędzają ten sektor, mogą pomóc nam w budowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości dla wszystkich.

W komunikacie organizatorzy podkreślają: „Po pierwsze, musimy przywrócić zaufanie do podróży, aby pomóc destynacjom najbardziej poszkodowanym na ponowne dzielenie się ze światem swoją kulturą, dziedzictwem i gościnnością.
Po drugie, kryzys, wywołany pandemią COVID-19 i konfliktem zbrojnym w Ukrainie, stanowi doskonałą okazję do ponownego przemyślenia turystyki i zrozumienia nieodwracalnych już procesów w tworzeniu produktów turystycznych i promocji turystyki.

Do udziału w konferencji zaproszono 15 hosted buyersów z Europy i Ameryki Północnej, zainteresowanych poznaniem nowego, zrównoważonego oblicza Polski, nowych produktów, prezentacji dobrych praktyk, a przede wszystkich chcących podzielić się z nami swoimi opiniami i doświadczeniami.

Natomiast polscy operatorzy, organizatorzy, właściciele atrakcji zostali zaproszeni do aktywnego udziału w panelach dyskusyjnych w trzech obszarach tematycznych:

• Family & friends tours
• Sports & cultural events
• Meetings & business travel
Program konferencji i rejestracja: https://spotlightonpoland.pl/conference

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce
Polska Organizacja Turystyczna, Poland Convection Bureau
Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether
Łódzka Organizacja Turystyczna

Partner strategiczny:
Polskie Linie Lotnicze LOT

Partner merytoryczny:
Polska Izba Turystyki