„Biznes klasa” w PolskimBusie

archiwum PolskiegoBusa

Nowy produkt przewoźnika, PolskiBusGold.com to klasa biznes: stolik, więcej miejsce na nogi, bezpłatny catering.

Sir Brian Souter, prezes zarządu PolskiBus.com, powiedział: „Cieszę się, ze mogę po czterech latach od rozpoczęcia naszej działalności w Polsce, zaprezentować nowy produkt. PolskiBus w ciągu tych czterech lat stał się jedną z bardziej znanych polskich marek. PolskiBusGold.com jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających pasażerów. To coś więcej niż podróż. To inny, wyższy poziom komfortu. Zdecydowaliśmy się na kolejną inwestycję wartą ponad 10 000 000 zł, by po raz kolejny zrewolucjonizować rynek i odmienić oblicze transportu publicznego w Polsce. Nasza nowa usługa będzie łączyła dobrze znane i lubiane cechy marki PolskiBus.com, do których przyzwyczailiśmy już naszych pasażerów, z zupełnie nowymi udogodnieniami, takimi jak większa przestrzeń na nogi czy profesjonalna obsługa personelu pokładowego oferująca wzbogaconą propozycję cateringową.”

Rezerwacji na nową ofertę można dokonywać od 14 września na trasach z Warszawy do Krakowa lub Wrocławia. Inauguracyjne przejazdy zaplanowano na 21 września 2015 r. Nowa marka będzie obsługiwała linię G6 Warszawa – Kraków z 4 dziennymi połączeniami oraz linię G4 Warszawa – Wrocław, z 3 połączeniami dziennie. W każdym z autobusów są trzy ekskluzywne miejsca a ceny biletów zaczynają się – jak to w PolskimBusie – od 1 zł.

Barry Pybis, dyrektor generalny PolskiBus.com, dodał: „Liczymy, że nasza ekskluzywna oferta, zainspirowana najwyższą jakością oferowaną w pierwszej klasie najlepszych światowych linii lotniczych, skusi również osoby, które do tej pory nie brały pod uwagę podróży autobusami. Mamy nadzieję na poszerzenie grona naszych pasażerów o większą liczbę klientów biznesowych. PolskiBusGold.com to praca i podróż w tym samym czasie, czyli efektywne zarządzanie czasem w komfortowych warunkach. To niezwykle atrakcyjna alternatywa dla podróży służbowych samochodem. Mamy też świadomość, że wielu pasażerów, którzy towarzyszyli nam od ponad 4 lat, dorastała wraz z nami. U części z nich zmieniły się w tym czasie również oczekiwania. To między innymi dla nich powstał PolskiBusGold.com, który sprawia, że nasza oferta jest w stanie zaspokoić bardzo różne potrzeby będąc komfortową przestrzenią do pracy, rozrywki i relaksu w czasie podróży. Nowy produkt oznacza nowe sto osób zatrudnionych prze znasza firmę. Powoli dobijamy do liczby tysiąca zatrudnionych osób.”