Biuro Exim Tours uruchomiło własny blog podróżniczy

Biuro Podróży Exim Tours poinformowało o uruchomieniu nowego projektu na swojej stronie – bloga. Ma on na celu inspirować klientów do podróżowania.

Biuro Podróży Exim Tours poinformowało o uruchomieniu nowego projektu na swojej stronie – bloga, który ma na celu inspirować klientów do podróżowania. Jak się okazało była to zaplanowana akcja promocyjna bloga. To kolejna niespodzianka od Exim Tours jeszcze przed końcem 2022 roku. Za content odpowiada agencja marketingowa MBridge razem z zespołem marketingu Exim Tours.

“Długo pracowaliśmy nad projektem bloga i wreszcie możemy go pokazać światu. Postanowiliśmy także potrzymać naszych odbiorców w napięciu i przez kilka dni publikowaliśmy informacje, że coś szykujemy, ale nie zdradziliśmy co. Akcja miała bardzo dobry odbiór. Bardzo się cieszę, że teraz nasi użytkownicy i klienci będą mogli czerpać inspiracje do podróżowania razem z nami. Będziemy sukcesywnie publikować na nim treści a może w przyszłości i content wideo. Jak powiedział Ray Bradbury napisał: “Zwiedzaj świat. To lepsze niż najpiękniejszy sen”. Zgadzamy się z tym i zapraszamy każdego do tej wspólnej podróży” – mówi Dominika Jurkowska, manager marketingu.

“Wiemy, jak ważny jest content i rozwój w tym obszarze, dlatego niezwykle cieszę się, że nasz blog już jest. Będziemy go doskonalić i podawać na tacy duże porcje wartościowego contentu. Już teraz możecie Państwo przeczytać, jakie kierunki polecamy na wyjazd świąteczno-noworoczny, gdzie pojechać na narty i na czym polega prawdziwy all Inclusive” – dodaje Malwina Szewczyk z marketingu, która odpowiada za wdrożenie projektu.

Exim Tours jest częścią Grupy Der Touristik Group, która od ponad 20 lat tworzy jedną z nowocześniejszych firm turystycznych w Europie. To drugi organizator wakacji w Niemczech pod względem wielkości, a sieć sprzedaży jest obecna w ponad 14 krajach.

Nowy menadżer w Exim Tours – Wiktor Sośnicki