Bilety Early Birds na Forum Promocji Turystycznej tylko do 29 lutego

Wiosenna edycja Forum Promocji Turystycznej odbędzie się tradycyjnie we wrocławskim Hydropolis już 11 kwietnia 2024. Przypominamy, że tylko do 29 lutego obowiązuje niższa cena biletów.

Już teraz mamy przyjemność ogłosić szerokie grono ekspertów z branży turystycznej, którzy podzielą się swoją wiedzą podczas XIV edycji Forum. Zobacz listę ekspertów.

Do końca lutego można zakupić bilety w specjalnej, promocyjnej cenie. Aby ułatwić proces płatności, poszerzyliśmy dostępne metody, umożliwiając szybkie przelewy, płatności blikiem oraz kartą. Nie przegap okazji i zarejestruj się już teraz.

Podczas wiosennej edycji skupimy się na kluczowych aspektach branży turystycznej. W trakcie trzech sesji tematycznych porozmawiamy o autentycznej podróży, zrównoważonej i świadomej turystyce oraz świecie biur podróży. Szczegóły programu znajdują się TUTAJ. Na stronie Forum czekają również specjalne oferty noclegowe, przygotowane z myślą o uczestnikach wydarzenia: link.

Forum Promocji Turystycznej to doskonała okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania nowych relacji biznesowych i dzielenia się doświadczeniami z ekspertami branży. Współtworzyć to wydarzenie będzie Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis we Wrocławiu.