Będzie łatwiej dolecieć do Wilna

AG

Za bilet powrotny do stolicy Litwy turyści zapłacą niewiele ponad 600 złotych.

Od przełomu marca i kwietnia 2014, łatwiej będzie polecieć z Polski na Litwę. Stanie się tak dzięki zwiększeniu przez Polskie linie lotnicze LOT liczby planowanych rejsów na trasie Warszawa – Wilno do trzech dziennie w dni robocze oraz dwóch dziennie w soboty i niedziele.
Warto podkreślić, że stworzy to możliwość dogodnych przesiadek w Warszawie praktycznie na całą siatkę połączeń krajowych LOTu: do/z Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Katowic, Rzeszowa, Szczecina oraz Poznania. Tym samym pasażerowie z całej Polski będą mogli łatwo i szybko dostać się samolotem do Wilna. W większości przypadków łączny czas podróży wahać się będzie między trzema a czterema godzinami.
Przy zakupie biletów z wyprzedzeniem klienci mogą skorzystać z promocyjnych taryf First Minute, dzięki którym weekendowy wypad na Litwę stanie się dostępny na każdą kieszeń. Za bilet powrotny w takiej taryfie turyści zapłacą niewiele ponad 600 złotych. Niewiele wyższe są ceny biletów w taryfie First Minute z polskich portów regionalnych przez Warszawę do Wilna.