Będzie kawiarnia panoramiczna w Bachledka Ski&Sun

Przy górnej stacji kolejki gondolowej na Spiskiej Magurze, w miejscu, gdzie o każdej porze panuje największy ruch powstaje nowa restauracja.

Jak podał portal Wasza Słowacja.pl, nowy obieky będzie zlokalizowany tuż przy powstającej kolejki gonodlowej oraz wejścia na “Ścieżkę nad drzwami.”

Cytowana przez portal Wasza Słowacja.pl, Martina Múdra specjalistka od marketingu w Bachledka Ski&Sun, powiedziała: „Stacja narciarska już od dawna potrzebuje zwiększenia liczby miejsc gastronomicznych, toalet i miejsc do wypoczynku po nartach lub po wędrówce. Dotychczasowo działające na grzebieniu punkty gastronomiczne w szczycie sezonu nie spełniały już swojej roli. Cieszymy się, że nowa budowa zaspokoi wszystkie potrzeby turystów a jednocześnie będzie estetycznym elementem krajobrazu.”

Budynek został tak zaprojektowany, by był ekologiczny, współgrał z otoczeniem i zapewnił widok na Tatry Bielskie. Ochrona przyrody i funkcjonalność w jednym. Ma meśc panoramiczny taras dla 190 osób, sklep z pamiątkami regionalnymi specjałami oraz kawiarnię z barem. Będzie także kącik dla małych dzieci i restauracja przyjazna rodzinom z dziećmi.

Otwarcie planowane jest na końcówkę tego roku.

{gallery}7519{/gallery}