B&B Hotels zapowiada ekspansję w Polsce

Ekspansja hoteli B&B
Béatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska/fot. archiwum B&B Hotels Polska

Międzynarodowa sieć B&B Hotels nie zmienia swoich planów i zapowiada kolejne otwarcia. Gdańsk, Szczecin, Warszawa, Zielona Góra, Białystok – to przykłady kilku polskich miast, w których poszukuje nieruchomości do wynajęcia.

Obecnie sieć B&B Hotels może pochwalić się w Polsce 8 hotelami i 912 pokojami. W 2021 r. planowane jest otwarcie hotelu B&B w Lublinie, wraz z którym oferta sieci w Polsce powiększy się o kolejnych 130 pokoi. Jednak to nie koniec ambitnych założeń B&B Hotels.

Béatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska, powiedziała: „Podtrzymujemy nasze ubiegłoroczne deklaracje, dotyczące zwiększenia w Polsce liczby pokoi w ciągu kilku najbliższych lat, szczególnie, że część tego planu udało nam się już zrealizować, poprzez otwarcia w Rzeszowie i Nowym Targu.

Pokój w hotelu B&B w Rzeszowie/fot. archiwum B&B Hotels

Chcemy rozwijać się poprzez najem długoterminowy i w związku z tym aktywnie poszukujemy obiektów, do których moglibyśmy wprowadzić się na okres przynajmniej 10 lat, z opcją dwukrotnego przedłużenia do 30 lat. Przyglądamy się zarówno dużym, jak i mniejszym rynkom hotelowym, także tym, na których jesteśmy już obecni. Aktywnie poszukujemy możliwości otwarcia pierwszego obiektu w Gdańsku, Szczecinie, Zielonej Górze czy Białymstoku, a także kolejnego projektu w Warszawie czy Wrocławiu. Wiele jednak zależy od tego, czy uda nam się w tych miastach znaleźć lokalizacje, które charakteryzują obiekty działające w naszej sieci.
Jesteśmy otwarci na propozycje właścicieli nieruchomości dobrze wyeksponowanych w przestrzeni miejskiej, usytuowanych w centrach miast, w pobliżu miejsc o walorach biznesowych, turystycznych i rozrywkowych.”

Wszystkie hotele B&B w Polsce ponownie otwarte

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center