Bachledka na Słowacji zaprasza na wieczorne zwiedzanie Ścieżki w Koronach Drzew

fot. materiały prasowe

Wieczorny spacer Ścieżką w Koronach Drzew wieczorową porą na wysokości 1170 m n.p.m., a także zjeżdżanie na sankach przez las to nowe atrakcje dla turystów, które zostały uruchomione od 4 lutego na Bachledce. Atrakcje będą dostępne dwa razy w tygodniu, aż do końca zimowego sezonu.

Rozgwieżdżone niebo i niezapomniane nocne widoki na Tatry Bielskie to tylko część wrażeń, jakie czekają na spacerujących wśród koron drzew. Po zakończeniu nietypowej wędrówki warto udać się na tor saneczkowy, który ciągnie się przez las ze szczytu Magury Spiskiej od szkoły narciarskiej do parkingu w Bachledowej dolinie.

Wieczorne zwiedzanie Ścieżki i tor saneczkowy są czynne od 4 lutego 2023 r. i to do końca sezonu zimowego dwa dni w tygodniu – wtorki i soboty od godziny 17:00 do 20:00.

Kupując całodzienny karnet Tatry Super Ski, klient ma dostęp do kolei gondolowej do zamknięcia, czyli do godz. 20:00 (zjeżdżanie na nartach możliwe jest tylko do 16:00). Dla odwiedzających, którzy nie zjeżdżają na nartach, istnieje możliwość zakupu biletu na gondolę, wieczorny spacer Ścieżką w Koronach Drzew oraz na tor saneczkowy bezpośrednio na miejscu lub on-line.

Spacer i zjeżdżanie na sankach wieczorową porą odbywają się po nieoświetlonej Ścieżce w Koronach Drzew i po nieoświetlonym torze saneczkowym, tylko za pomocą latarki czołowej. Wypożyczenie czołówki jest wliczone w cenę biletu. Sanki można wypożyczyć bezpośrednio w ośrodku. Organizatorzy zachęcają również do zapoznania się z “Zasadami wieczornej jazdy na sankach o wieczornego spaceru po Ścieżce w Koronach Drzew” i o ich przestrzeganie.