Avis ogłasza współpracę z Bidroom

archiwum Avis

Dzięki współpracy Avis i Bidroom w Europie Środkowej uczestnicy programu lojalnościowego Avis Preferred otrzymają bezpłatnie roczne członkostwo na platformie rezerwacji hoteli Bidroom. Pozostali klienci Avis będą mogli wykupić subskrypcję o 50 proc. taniej.

Dzięki ofercie korzystający z usług wiodącej wypożyczalni samochodów w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz w Czechach otrzymają do 25 proc. zniżki na rezerwację hoteli. Użytkownicy Bidroom zapłacą natomiast o 15 proc. mniej za wynajem samochodów Avis w Europie.

Decyzja Avis o zawiązaniu partnerstwa z Bidroom wpisuje się w strategię marki, której celem jest uczynienie całej podróży jeszcze bardziej komfortową. Avis wprowadza nowe rozwiązania, służące mobilności osób oraz zapewniające pełne wsparcie podczas wyjazdu za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej. Członkostwo w Bidroom będzie stanowić kolejną korzyść dla klientów Avis, dzięki której otrzymają dostęp do zniżek w ponad 120 tysiącach obiektów w 128 krajach.

Bidroom działa na zasadzie modelu członkowskiego. Nie pobiera od hoteli opłaty za współpracę, a osobom, które często udają się w podróż, zapewnia najlepszą możliwą ofertę – zniżkę nawet do 25 proc..

Martin Gruber, dyrektor zarządzający Avis Budget Group na Europę Centralną, powiedział: “Cieszymy się ze współpracy platformą rezerwacji hoteli, która jest liderem w swojej branży. Dzięki niej będziemy mogli zapewnić naszym klientom jeszcze lepszą ofertę służącą mobilności osób i zapewniającą większą elastyczność w podróży.”

Michael Ros, współzałożyciel i dyrektor operacyjny Bidroom, dodał: „Podróżujący potrzebują zwykle przelotu, hotelu oraz transportu – bardzo często wynajętym autem. Cieszymy się ze współpracy z jedną z największych wypożyczalni samochodów na świecie. Bidroom zapewni uczestnikom programu lojalnościowego Avis hotele, jednocześnie gwarantując swoim członkom najlepszą ofertę wynajmu samochodów w Europie.”.