Aviareps zostaje generalnym agentem sprzedaży SunExpress w Polsce

fot. archiwum Aviareps

Od 1 lipca firma Aviareps ma wyłączne uprawnienia jako przedstawiciel handlowy SunExpress w Polsce, odpowiedzialny za sprzedaż, dystrybucję i obsługę klienta. SunExpress oferuje regularne połączenia między Polską a Turcją. Firma jest spółką joint venture Lufthansy i Turkish Airlines.

Aviareps pełni rolę wyłącznego przedstawiciela SunExpress w zakresie sprzedaży, dystrybucji i obsługi klienta na terenie Polski. SunExpress to spółka joint venture Lufthansy i Turkish Airlines założona w 1989 roku, będąca jednym z przewoźników oferujących całoroczne połączenia z Polski do Turcji.

Pasażerowie z Warszawy mogą korzystać z codziennych rejsów do Antalyi. Natomiast loty z Krakowa obsługiwane są trzy razy w tygodniu. W rankingu Skytrax, SunExpress zdobył nagrodę w kategorii „Best Leisure Airline in Europe”. Przewoźnik dysponuje flotą złożoną z samolotów Boeing 737-800 zapewniających bezpieczeństwo i komfort podróży.

„Cieszę się, że SunExpress wybrało Aviareps na swojego GSA. Ta współpraca stanowi znaczący krok w rozwoju SunExpress na polskim rynku. Nasz zespół będzie pracował nad zwiększeniem świadomości marki wśród polskich pasażerów. Jestem przekonana, że wspólnie osiągniemy świetne rezultaty i zaoferujemy podróżującym z Polski jeszcze większe możliwości” – komentuje wybór Aviareps na GSA SunExpress, Joanna Oleśniewicz, prezeska zarządu Aviareps Polska.