Aviareps od 1 kwietnia GSA linii Singapore Airlines w Polsce

archiwum Singapore Airlines
fot. archiwum SIA

Linie lotnicze Singapore Airlines (SIA) wyznaczyły firmę Aviareps na swojego Generalnego Agenta Sprzedaży (GSA) w Polsce.

SIA oferują połączenia z ośmiu miast w Polsce – Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia do Amsterdamu, Kopenhagi, Frankfurtu, Stambułu, Mediolanu, Monachium i Zurychu. Z tych lotnisk samoloty SIA lecą bez przesiadek do Singapuru i dalej, do miast w Azji, Australii i Nowej Zelandii.
Do początku marca 2022 roku sieć połączeń SIA obejmowała łącznie 66 kierunków w 34 krajach.

Lee Sek Eng, wiceprezes SIA Regionu Europa, powiedział: „Cieszymy się, że wybraliśmy Aviarpes na naszego Generalnego Agenta Sprzedaży w Polsce. Aviareps nie jest nowym partnerem SIA, reprezentuje SIA w sześciu krajach Europy i Ameryki Łacińskiej. Ich doświadczenie i znajomość lokalnego rynku daje nam pewność, że możemy dalej rozszerzać naszą obecność w Polsce”.

Marcelo Kaiser, szef operacji lotniczych w Aviareps, dodał: „Powołanie naszej firmy na stanowisko Generalnego Agenta Sprzedaży SIA w Polsce jest potwierdzeniem naszego wieloletniego zaangażowania w zapewnienie sukcesu SIA jako ważnego gracza na lokalnych rynkach. Widzieliśmy, jak nasze partnerstwo z SIA rozwijało się przez lata i nie możemy się doczekać, aby pomóc im w rozwoju w Polsce. Nasz polski zespół chce wzmocnić pozycję SIA na rynku.”

Singapore Airlines i Scoot otwierają się na zaszczepionych

.

,