Atrakcje Lego czekają na dzieci w Białce Tatrzańskiej

fot. materiały prasowe

Klocki Lego kojarzą się z akcją, tempem i przygodą oraz wpisują się w dynamiczne otoczenie stoku narciarskiego w czasie zimowych ferii. Już od teraz mieszkańcy i turyści w Białce Tatrzańskiej mają okazję, by się o tym przekonać.

Do 160-centymetrowych minifigurek z kultowych zestawów Lego City, ulokowanych w kilku miejscach na terenie stoku Kotelnica Białczańska, można swobodnie podejść i zrobić sobie zdjęcie. Dzięki nim dzieci mogą uwolnić wodze fantazji i ożywić ulubione postaci z serialu Lego City Adventures.

Fanów straży pożarnej z pewnością zachwyci dzielna strażaczka w trakcie akcji ratowniczej. Młodzi adepci jazdy na nartach będą bacznie obserwowani przez policjanta, który mierzy prędkościj. Wszystkie minifigurki umieszczono w nieoczywistych miejscach, pełnych dynamizmu, pobudzających dziecięcą wyobraźnię, zachęcających do działania oraz tworzenia najróżniejszych scenariuszy zabawy. Dzięki temu dzieci mogą wraz z marką Lego przenieść się w zupełnie inny wymiar zabawy na śniegu z pomocą swojej wyobraźni.

Instalację z dużymi minifigurkami można oglądać do 27 lutego.

Wspieranie dzieci w rozwoju ich zainteresowań i nauka poprzez zabawę to misja Grupy Lego. Dzięki akcji ,,Zróbmy coś czadowego” i białczańskim instalacjom chcemy zaprosić najmłodszych w podróż, w której będą przekraczać granice między trzema światami – tym realnym, swoją wyobraźnią i rzeczywistością wirtualną. A wszystko to w ciekawej, angażującej formie, pośród dynamicznie zmieniających się warunków i rozwijających wyzwań. W te ferie Białka Tatrzańska to dla wszystkich fanów klocków Lego obowiązkowy punkt na mapie Polski – mówi Anna Pietrzak, Brand Manager w Lego Polska.