Dubaj: otwarcie luksusowego hotelu Atlantis The Royal na początku 2023

fot. materiały prasowe

Zdjęcia najnowszej głośnej inwestycji w Dubaju zostały opublikowane 31 października – wtedy również rozpoczęto przyjmowanie rezerwacji od gości, którzy będą chcieli odwiedzić luksusowy hotel Atlantis The Royal. Terminy pobytów dostępne są od 2023 roku.

Pierwsze fotografie ujawniają skalę, rozmach i aspiracje tego luksusowego ośrodku. W obiekcie znajdują się 44 apartamenty z prywatnymi basenami typu infinity, a także stylowy, ogólnodostępny basen typu infinity znajdujący się na 22. piętrze z widokiem na wyspę Palm Jumeirah.

fot. materiały prasowe

Ponadto, w hotelu można podziwiać największe na świecie akwarium z meduzami i pokazy fontanny wodnej ziejącej ogniem. Do dyspozycji gości jest wyjątkowa oferta restauracji i barów prowadzonych przez znanych na całym świecie szefów kuchni. Opublikowane zdjęcia mają stanowić dowód, że Atlantis The Royal reprezentuje najwyższy poziom luksusu.

Hotel powstał przy współpracy z czołowymi światowymi projektantami, architektami oraz artystami, jest ozdobiony dziełami sztuki i wysokiej klasy rękodziełami.

Wielkie otwarcie

W styczniu 2023 r., przed oficjalnym otwarciem Atlantis The Royal dla gości, odbędzie się uroczysta inauguracja z udziałem gwiazd. Ma to być spektakularne widowisko na miarę premiery hotelu Atlantis The Palm z 2008 r. z udziałem m.in. Roberta DeNiro, Gerarda Butlera, Kylie Minogue i Priyanki Chopry, którą uświetnił pokaz fajerwerków widocznych aż w kosmosie.

fot. materiały prasowe

„Mamy to. Nareszcie nadszedł czas, by zaprezentować Atlantis The Royal – najbardziej luksusowy kurort na świecie. Otwarcia na taką skalę zdarzają się zaledwie raz lub dwa razy w ciągu dekady, dlatego nie możemy już się doczekać, aby podzielić się ze światem tym wyjątkowym miejscem. Jak widać na zdjęciach, jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju, i nie wątpię, że sam budynek natychmiast stanie się rozpoznawalnym symbolem panoramy Dubaju. Nie możemy się już doczekać przyszłego roku i naszych gości, którym zapewnimy niezapomniane wrażenia” – powiedział Tim Kelly, dyrektor zarządzający Atlantis Dubai.

Wrota do starego i nowego Dubaju. Wizyta w Dubai Frame łączy przeszłość i przyszłość