Apel o wsparcie dla córki naszego kolegi, dziennikarza turystycznego Macieja Wesołowskiego. Trwa walka o zdrowie po dramatycznym wypadku

Córka dziennikarza Macieja Wesołowskiego, 19-letnia Rozalia, cudem przeżyła ciężki wypadek. Po upadku z wysokości 13 piętra wieżowca, Rozalia przeszła operację ratującą życie i zdrowie. Po wielu tygodniach leczenia, nie ma już bezpośredniego zagrożenia dla jej życia, ale dziewczynę czeka teraz długa rehabilitacja.

Maciej Wesołowski jest redaktorem prowadzącym w National Geographic Traveler. To znany, wybitny i nagradzany dziennikarz uzależniony od podróży, spotkań z ludźmi. Jest autorem książki “Szpagat w pionie. W drodze przez Indie”. Popularyzator podróży, który przejechał ponad 60 krajów na pięciu kontynentach.

7 marca 2024 jego córka, Rozalia przeżyła upadek z wysokości 13 piętra wieżowca, a następnie operację ratującą życie i zdrowie. Przez kolejne tygodnie dochodziła do siebie na oddziale intensywnej terapii. Przed nią wielomiesięczna żmudna rehabilitacja, która wiąże się z ogromnymi kosztami.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe na rzecz rehabilitacji Rozalii. Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto bankowe:

Numer konta: 20 1030 0019 0109 8518 0453 5291
Dopisek: “Dla Rózi”

Można także dokonać darowizny 1,5% podatku za pośrednictwem fundacji Siepomaga.pl:

KRS: 0000396361
Cel szczególny: 1,5 proc. 0530121 Rozalia

Każda, nawet najmniejsza kwota, będzie ogromnym wsparciem dla Rozalii i jej rodziny. Dziękujemy za życzliwość i pomoc w tej trudnej sytuacji.

Więcej informacji na temat zbiórki można znaleźć na stronie internetowej: siepomaga.pl/rozalia-wesolowska