Amadeus z nowym partnerem lotniczym

Agenci turystyczni zyskają dostęp do oferty kolejnego przewoźnika w systemie Amadeus. Nowym partnerem GDS-a został cypryjski przewoźnik Cobalt Air.

Dotychczas oferta przewoźnika dostępna była w systemie Sabre, teraz rezerwacji na wszystkie przeloty i usługi będą mogli dokonywać też agenci korzystający z Amadeusa. Jak podaje firma, w samym 2017 roku za jej pośrednictwem dokonano 630 mln rezerwacji na przeloty u jej lotniczych partnerów. Dla przewoźnika umowa z GDS-em oznacza dostęp do nowych rynków, partnerów i technologii. Będzie mógł personalizować swoją ofertę i ujednolicić sposób jej dystrybucji we wszystkich kanałach.

“Cobalt Air cieszy się z umowy, dzięki której cała nasza oferta będzie dostępna globalnie dla agentów turystycznych. Bardzo cenimy sobie współpracę z branżą turystyczną i mamy nadzieję na długoterminowe, owocne partnerstwo z Amadeusem” – powiedział Paul Simmons, dyrektor ds. sprzedaży w Cobalt Air.

Za pośrednictwem Amadeusa agenci mają dostęp do oferty ponad 440 przewoźników lotniczych, w tym ponad 90 tanich linii lotniczych.