Almatur stawia na gwiazdy

Almatur

Katalog wyjazdów z udziałem celebrytów to sposób na przyciągnięcie młodych klientów. Taką propozycję przygotował na nadchodzący sezon Almatur.

Aktualne trendy w pop kulturze uwzględnia w swojej strategii marketingowej i produktowej organizator specjalizujący się w turystyce młodzieżowej. Almatur zaprezentował nowy katalog, w którym dostępne są oferty wyjazdów z: kucharzem Pascalem Brodnickim, aktorką Julią Wróblewską, piłkarzem Dawidem Pajorem, „youtuberami” Andrzejem

Jakiewiczem i Kajetanem Wilczyńskim oraz piosenkarką Iwoną Węgrowską. 

Tańczyć, spiewać, gotować

Celebryci mają prowadzić dla młodzieży warsztaty kulinarne, sportowe, survivalowe, aktorskie, muzyczne i hobbystyczne. Oferta dotyczy m.in. wyjazdów do ponad 60 miast rozlokowanych zarówno nad morzem, na Mazurach, w centralnej Polsce, jak i w górach, m.in.: Murzasichle i Kazimierza Dolnego.

Wakacje z pasją

„Zaprosiliśmy także do współpracy znane osoby – muzyków, aktorów oraz youtuberów, żeby poprowadziły zajęcia z uczestnikami obozów. Młodzież i dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania podczas wakacji, a rodzice mogą być spokojni o ich bezpieczeństwo. Ponadto obozy są organizowane w całej Polsce, tak więc zarówno miłośnicy górskich wspinaczek, jak i leżenia na plaży znajdą coś dla siebie” – mówi Mirosław Sikorski, prezes zarządu Almatur.

Organizator przygotował też ofertę obozów językowych w Stanach Zjednoczonych i Anglii, a także wyjazdy dla mniejszych dzieci: Klub Urwisa z koloniami w Polsce.