Akcje towarzyszące Meetings Week Poland 2015

W poniedziałek 16 marca startuje trzecia edycja Meetings Week Poland – wydarzenia realizowanego przez organizacje i instytucje reprezentujące przemysł spotkań w Polsce. Merytorycznym konferencjom towarzyszą znane już z poprzednich lat akcje CSR: „Książka oddana – radość przekazana” oraz „Obiegnij Narodowy”.

Ponadto specjalnie dla MWP 15 uruchomione zostanie bezpłatne konto testowe na platformie monitoringu sieci Brand24.

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego „2B” Turystyki Biznesowej Grupy Uczelni Vistula kolejny raz zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w inicjatywie zorganizowania podczas wydarzenia Meetings Week Poland 2015 akcji CSR pt. „Książka oddana – radość przekazana”, której celem jest zebranie książek na potrzeby domów dziecka. W zeszłym udało się zebrać ponad 200 książek.

W ramach współpracy z branżą spotkań, Brand24 uruchomi bezpłatne konto testowe dla wszystkich chętnych. Wystarczy do panelu rejestracyjnego wpisać 3meetingsweek, by przez cały miesiąc móc korzystać z dedykowanego narzędzia monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Podczas całego Meetings Week Poland 2015 na specjalnym ekranie umieszczonym w przestrzeni konferencyjnej będzie można śledzić streaming informacji i wpisów w sieci na temat wydarzeń odbywających się w czasie rzeczywistym.