Air France i KLM kuszą członków programu Flying Blue

W sezonie letnim linie Air France i KLM przygotowały nagrody dla podróżnych, którzy przystąpią do programu Flying Blue. Nowi członkowie otrzymają 1000 Mil powitalnych oraz kupon na darmową kawę lub inny napój do wykorzystania przed wylotem z Lotniska Chopina w Warszawie. Promocja potrwa do 19 sierpnia.

1000 Mil powitalnych otrzymają osoby, które zapiszą się do programu między 15 lipca a 19 sierpnia poprzez stronę https://www.flyingblue.com/join-flyingblue.html i podczas rejestracji podadzą kod promocyjny “WWPL”. Dodatkowe Mile zostaną odnotowywane na koncie nowego członka po odbyciu minimum 1 przelotu. Osoby podróżujące liniami Air France KLM z Warszawy otrzymają w prezencie od Flying Blue również kupony na kawę lub inny napój, po które można zgłaszać się do biura Air France KLM na Lotnisku Chopina (promocja dotyczy osób, które przystąpiły do Flying Blue po 15 lipca 2015). Akcja jest realizowana we współpracy z pięcioma kawiarniami na warszawskim lotnisku z sieci SO! COFFEE, Flying Bistro i Voyage Cafe.

Główną zaletą Flying Blue jest to, że Mile można gromadzić jak i wykorzystywać przede wszystkim na przeloty nagrodowe, korzystając z ogromnej siatki połączeń lotniczych na całym świecie oferowanej przez Air France KLM i 35 linii partnerskich. Milami Flying Blue można m.in. zapłacić za wygodniejsze miejsce w samolocie lub szereg prezentów dostępnych na stronie Flying Blue Store (store.flyingblue.com). Można również w ten sposób opłacić specjalny dodatkowy posiłek tematyczny „à la carte” lecąc linią KLM (4 200 Mil), wstęp do poczekalni biznesowej w Paryżu (od 3 500 Mil) czy przewóz pupila (transport kota samolotem z Amsterdamu do Barcelony to koszt 4 000 Mil). Natomiast za 10 000 Mil można zabrać dodatkowy bagaż do 23 kg na trasie z Europy do Stanów Zjednoczonych.