Air Astana wznawia program Stopover Holiday

Air Astana wznowiła Stopover Holiday dla pasażerów tranzytowych. Program został pierwotnie uruchomiony w celu zwiększenia turystyki w Kazachstanie w 2013 roku, ale został zawieszony podczas trwania pandemii.

Program Stopover Holiday nadal oferuje pasażerom Air Astana jedną noc zakwaterowania na zasadzie bed-and-breakfast i transfery lotniskowe za jedyne 19 dolarów, podczas lotu przez Astanę i Ałmaty. Pasażerowie mogą również przedłużyć swój pobyt w hotelu za dodatkową opłatą.

Aby skorzystać z programu, pasażerowie Air Astana lecący przez Nur-Sultan i Almaty z minimum 10-godzinną przerwą między lotami mogą dokonać rezerwacji online, podając dane osobowe, numer biletu i wybór hotelu. Po zakończeniu procesu rezerwacji na adres e-mail pasażera zostanie wysłany voucher potwierdzający.

Po przybyciu do Astany lub Ałmaty, pasażerowie zostaną odebrani przez kierowcę i przeniesieni do wybranego hotelu. Pasażerowie mogą następnie swobodnie zwiedzać miasto samodzielnie lub zapłacić osobno za wycieczkę z przewodnikiem. W dniu wyjazdu zostanie również zorganizowany transfer z hotelu na lotnisko.

W przeszłości program Stopover Holiday okazał się bardzo popularny wśród pasażerów podróżujących z Seulu do Dubaju, Stambułu i Tbilisi, z Delhi do Taszkientu, Biszkeku, Duszanbe, Baku i Tbilisi oraz ze Stambułu do Tajlandii, na Malediwy, do Seulu i Delhi, którzy docenili możliwość zobaczenia dwóch krajów podczas jednej podróży.

Air Astana prezentuje projekt “Upcycling dla przyszłości”