Air Astana uruchamia sprzedaż biletów na nowe połączenie do Tel Awiwu

fot. materiały Air Astana

Air Astana ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży biletów na nowe bezpośrednie połączenie z Ałmaty do Tel Awiwu w Izraelu. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu za pomocą samolotu Airbus A321LR, umożliwiając podróżnym pierwsze bezpośrednie połączenie lotnicze między Kazachstanem a Izraelem. Loty będą obsługiwane od września.

Rozkład lotów obejmuje dwa loty w tygodniu obsługiwane przez Airbusa A321LR, umożliwiając podróżnym korzystanie z pierwszego bezpośredniego połączenia lotniczego między Kazachstanem a Izraelem. Samoloty będą startować z Ałmaty w czwartki o 4:30 i niedziele o 4:10, a przyloty do Tel Awiwu zaplanowano odpowiednio na 8:15 i 7:55. Powroty z Tel Awiwu do Ałmaty będą odbywać się o 9:30, a przyloty do Ałmaty planowane są na godzinę 18:20. Czas trwania lotu wynosi 6 godzin i 45 minut podczas wylotu oraz 5 godzin i 50 minut podczas przylotu do Ałmaty.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym pasażerom możliwość skorzystania z nowego połączenia Air Astana do Tel Awiwu i odkrycia wyjątkowego kraju na Bliskim Wschodzie. Tel Awiw to ekscytujące miasto z nieograniczonymi możliwościami turystycznymi i nowymi odkryciami. Wysoki poziom komfortu i jakości usług podczas naszych lotów sprawi, że ta podróż będzie niezapomniana” – powiedział Adel Dauletbek, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży.

Rezerwacja biletów na nowy lot jest już dostępna na oficjalnej stronie internetowej linii, w biurach sprzedaży biletów, akredytowanych agencjach oraz w Centrum Rezerwacji i Informacji. Koszt biletu w obie strony w klasie ekonomicznej zaczyna się od 603 dolarów, a w klasie biznes od 1438 dolarów. Obywatele Kazachstanu potrzebują wizę, aby móc wjechać do Izraela.

Air Astana świętuje 21. urodziny. „W tym roku liczba naszych pasażerów wzrośnie do 8,5 mln”