Air Astana uruchamia sprzedaż biletów na nowe połączenie do Tel Awiwu

fot. materiały Air Astana

Air Astana ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży biletów na nowe bezpośrednie połączenie z Ałmaty do Tel Awiwu w Izraelu. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu za pomocą samolotu Airbus A321LR, umożliwiając podróżnym pierwsze bezpośrednie połączenie lotnicze między Kazachstanem a Izraelem. Loty będą obsługiwane od września.

Rozkład lotów obejmuje dwa loty w tygodniu obsługiwane przez Airbusa A321LR, umożliwiając podróżnym korzystanie z pierwszego bezpośredniego połączenia lotniczego między Kazachstanem a Izraelem. Samoloty będą startować z Ałmaty w czwartki o 4:30 i niedziele o 4:10, a przyloty do Tel Awiwu zaplanowano odpowiednio na 8:15 i 7:55. Powroty z Tel Awiwu do Ałmaty będą odbywać się o 9:30, a przyloty do Ałmaty planowane są na godzinę 18:20. Czas trwania lotu wynosi 6 godzin i 45 minut podczas wylotu oraz 5 godzin i 50 minut podczas przylotu do Ałmaty.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym pasażerom możliwość skorzystania z nowego połączenia Air Astana do Tel Awiwu i odkrycia wyjątkowego kraju na Bliskim Wschodzie. Tel Awiw to ekscytujące miasto z nieograniczonymi możliwościami turystycznymi i nowymi odkryciami. Wysoki poziom komfortu i jakości usług podczas naszych lotów sprawi, że ta podróż będzie niezapomniana” – powiedział Adel Dauletbek, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży.

Rezerwacja biletów na nowy lot jest już dostępna na oficjalnej stronie internetowej linii, w biurach sprzedaży biletów, akredytowanych agencjach oraz w Centrum Rezerwacji i Informacji. Koszt biletu w obie strony w klasie ekonomicznej zaczyna się od 603 dolarów, a w klasie biznes od 1438 dolarów. Obywatele Kazachstanu potrzebują wizę, aby móc wjechać do Izraela.

Air Astana świętuje 21. urodziny. „W tym roku liczba naszych pasażerów wzrośnie do 8,5 mln”

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center