Air Astana rozpoczyna sprzedaż biletów na nowe połączenie do Dżuddy

fot. Air Astana

Air Astana uruchomiła sprzedaż biletów na nowe bezpośrednie połączenie z Ałmaty do Dżuddy w Arabii Saudyjskiej, które wystartuje 1 października 2023 roku. Początkowo połączenia będą obsługiwane w środy i niedziele. Kolejne loty zostaną wprowadzone w późniejszym terminie.

Samoloty będą wylatywać z Ałmaty o 18:40 i przylatywać do Dżuddy o 22:30, z lotami powrotnymi o 23:30 i przylotem do Ałmaty o 8:15, lokalnego czasu. Loty będą trwać sześć godzin i 50 minut w przypadku wylotu oraz pięć godzin i 45 minut w przypadku przylotu do Ałmaty.

„Arabia Saudyjska ma bogate i zróżnicowane dziedzictwo kulturowe, które będzie interesujące nie tylko dla pielgrzymek muzułmanów do świętych miast Mekki i Medyny, ale także dla turystów pragnących odwiedzić kulturowe, historyczne i przyrodnicze miejsca nad Morzem Czerwonym” – Adel Dauletbek, powiedział wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży Air Astana.

„Pasażerom podróżującym do Dżuddy oferujemy dogodne połączenia z innych miast w Kazachstanie, a także z Taszkentu, Duszanbe i Biszkeku. Oczekujemy również, że turyści przybywający z Arabii Saudyjskiej odkryją naturalne piękno Kazachstanu” – dodał Adel Dauletbek.

Koszt biletu w klasie ekonomicznej w obie strony zaczyna się od 734 dolarów, a biletu w klasie biznesowej w obie strony od 1584 dolarów. Rezerwacja biletów na nowe połączenie jest już dostępna na stronie internetowej linii, w biurach sprzedaży biletów, akredytowanych agencjach oraz w Centrum Rezerwacji i Informacji.

Air Astana uruchamia sprzedaż biletów na nowe połączenie do Tel Awiwu