Adam Hamryszczak laureatem konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza

fot. materiały prasowe

Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, został laureatem konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2022 w kategorii „Manager”. Nagrodę, odebraną podczas gali w G2A Arenie, zadedykował wszystkim pracownikom lotniska.

“Nagroda dla menedżera to przede wszystkim docenienie pracy całego zespołu pracowników. W porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka mam przyjemność współpracować ze wspaniałym zespołem profesjonalnych i zaangażowanych osób, które potrafią radzić sobie z ogromnymi wyzwaniami. W moim przekonaniu to jest tak naprawdę nasza prawdziwa przewaga konkurencyjna” – podkreśla Adam Hamryszczak.

Podkarpackie Nagrody Gospodarcze przyznawano już po raz 21. Laureatów wybierała kapituła konkursu, którego organizatorem jest Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.

Prezes podrzeszowskiego lotniska w tym roku był już laureatem nagrody Orły Wprost w kategorii Osobowość Regionu, zaś port lotniczy został doceniony przez międzynarodową organizację branżową CAPA – Centre for Aviation i po raz pierwszy w historii otrzymał tytuł Small Airport of the Year 2022.

“Cieszę się, że nowy model biznesowy, które w ostatnim czasie wprowadziliśmy w firmie, przynosi stopniowo oczekiwane rezultaty. W tym roku przebijamy szklane sufity w obsłudze samolotów cargo ale też jesteśmy w awangardzie lotnisk regionalnych, które najszybciej odbudowują ruch pasażerski po pandemii. Liczę na to, że ta dobra passa będzie kontynuowana w kolejnych latach” – dodaje Adam Hamryszczak.

Powrót Lufthansy na lotnisko w Jasionce. Połączy Rzeszów z Monachium