Accor otworzy pierwszy ibis Styles w Czechach

fot. archiwum Accor

Grupa Accor podpisała umowę na pierwszy hotel ibis Styles w Czechach. Nowy obiekt tej marki powstanie w miejscowości Rožnov pod Radhoštěm. Hotel przywita pierwszych gości pod koniec 2023 roku.

Grupa Accor podpisała umowę z firmą JR Management – Hotel, s.r.o na nowy hotel ibis Styles w Czechach. Dzięki niej, dotychczasowy Relax Hotel w Rožnov pod Radhoštěm przejdzie rebranding i wraz z końcem 2023 roku przyjmie gości jako ibis Styles.

Do dyspozycji gości w ibis Styles Rožnov znajdzie się 88 nowoczesnych pokoi, restauracja z zewnętrznym tarasem, bar i kawiarnia oraz 4 sale konferencyjne mogące pomieścić w sumie 350 osób. Nie zabraknie także siłowni, centrum wellness z saunami, salami masażu oraz przestrzenią do hydro- i elektroterapii. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka mini golf, kort tenisowy, kręgle, stoły do ping-pongu i plac zabaw dla dzieci. Goście będą mogli także skorzystać z dwóch basenów: zewnętrznego i wewnętrznego.

Frank Reul– VP Development Northern Europe-“Eastern Europe & Balkans, powiedział: „ibis Styles to międzynarodowa marka, która dostarcza niezapomnianych przeżyć z pobytów w hotelach na całym świecie dzięki unikalnym wystrojom wnętrz i motywom przewodnim. Każdy z ponad 550 obiektów marki zaprasza gości do odkrycia historii, jakie skrywa wybrana lokalizacja poprzez zaangażowanie ich w świat marki słynącej z kreatywnego designu. Cieszymy się, że możemy przedstawić ibis Styles turystom przyjeżdżającym do Czech i odwiedzającym Rožnov pod Radhoštěm. Dzięki partnerstwu z JR Management – Hotel s.r.o. zapewnimy gościom wspomnienia, które pozostaną w ich pamięci.”

Pavel Maléř, Managing Director JR Management – Hotel, s.r.o, dodał: „Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyła nas grupa Accor, nawiązując z nami współpracę nad uruchomieniem pierwszego hotelu ibis Styles w Czechach, w wyjątkowej lokalizacji. Rožnov pod Radhoštěm słynie z Wołoskiego Muzeum na Wolnym Powietrzu, które jest najstarszym i największym w Europie Środkowej muzeum mieszczącym zbiory budynków i rozmaitych artefaktów. Miasto słynie także z tradycyjnej morawskiej muzyki oddającej ducha regionu. Bliskość góry Radhost – jednej z najczęściej odwiedzanej góry w kraju oferuje wiele możliwości dla miłośników sportu i aktywnego wypoczynku.”

Accor: 89 nowych hoteli w portfolio w 2021 roku