Accor otwiera trzeci hotel ibis Styles w Warszawie. Obiekt inspirowany serialem Gambit Królowej

fot. archiwum Ibis

Accor otworzył dzisiaj nowy hotel ibis Styles, który znajduje się w pobliżu największego portu lotniczego w Polsce – lotniska im. Fryderyka Chopina. Obiekt zlokalizowany przy ul. Poleczki 31 w Warszawie znajduje się także w niewielkiej odległości od toru Wyścigów Konnych Służewiec oraz galerii handlowej Westfield Mokotów. To trzeci hotel jednej z marek Accor w stolicy Polski.

Nowy hotel ibis Styles znajduje się około 3,5 km od lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Posiada 124 pokoje gościnne, bar, restaurację i parking. Wnętrza obiektu inspirowane są serialem Gambit Królowej.

„Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do rodziny ibis Styles i zaoferować hotel inspirowany estetyką retro oraz motywami szachowymi, które nawiązują do jednego z naszych ulubionych seriali. Jesteśmy przekonani, że każdy gość znajdzie tu coś niepowtarzalnego dla siebie. Otwarcie trzeciego hotelu ibis Styles w Warszawie pozwoli jeszcze lepiej ugruntować pozycję tej marki w stolicy. To prawdziwy szach-mat na warszawskim rynku hotelowym” – mówi Tomasz Murawski, dyrektor ibis Styles Warsaw Airport.

Nawiązania do serialu są widoczne zarówno w formach, jak i fakturach obecnych na podłogach, ścianach i elementach wyposażenia. Recepcja z motywem szachownicy, geometryczne biało-czarne wzory w pokojach hotelowych czy znajdujące się w lobby figury używane w tej królewskiej grze – to wszystko sprawia, że goście w pełni mogą poczuć motyw przewodni hotelu.