8 nowych tras PolskiegoBusa

archiwum PolskiegoBusa

PolskiBus wprowadza do oferty 8 nowych tras, będzie kursował do 17 nowym miast w Polsce oraz uruchamia trasę przez Wilno do Rygi i Talinna

Od 1 października osiem nowych linii będzie miało kody: P25, P26, P27, P28, P29, P30, P31, P32 i poszerzą one dotychczasową siatkę połączeń o 17 nowych miast: Augustów, Biała Podlaska, Elbląg, Kalisz, Łomża, Mława, Ostrów Wielkopolski, Ostrołęka, Płock, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Skarżysko Kamienna, Suwałki, Sandomierz, Sieradz, Tarnobrzeg oraz Włocławek. W sumie przwoźnik będzie przewoził pasażerów już na 26 trasach, docierając do 40 polskich miast i 8 europejskich. Na potrzeby obsługi poszerzonej siatki połączeń w tym roku zakupionych zostało 25 komfortowych, nowoczesnych autokarów o łącznej wartości ponad 40 000 000 zł.

Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com powiedziałi: „Najnowsza oferta PolskiBus.com od tej pory dostępna będzie dla jeszcze większej liczby Polaków. Wprowadzamy do naszej oferty aż 8 nowych linii oraz 17 zupełnie nowych miast. Jest to odpowiedź na oczekiwania pasażerów
i ogromną liczbę docierających do nas próśb o uruchomienie naszych połączeń właśnie w tych lokalizacjach. Nasza aktualna siatka połączeń liczy aż 26 trasy, dzięki czemu docieramy aż do 40 polskich miast i 8 europejskich lokalizacji. Do siatki przystanków, po krótkiej przerwie wraca Ostróda.”

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, dodał: „Ostatnią z naszych wspaniałych nowości jest przedłużenie już istniejącego połączenia realizowanego w ramach linii P8 Warszawa – Białystok – Wilno. Dzięki temu, już wkrótce pasażerowie będą mogli razem z PolskiBus.com dotrzeć do Rygi oraz Tallinna. To najdłuższe, ale i jedno z najciekawszych połączeń będzie realizowane we współpracy z naszą siostrzaną spółką SuperBus.com z Estonii.”

Nowe trasy PolskiBus.com – kursy realizowane będą od 1 października 2015 r.
• P25 Warszawa – Ostrołęka – Łomża – Augustów – Suwałki, 3 kursy dziennie
• P26 Warszawa – Płock – Włocławek, 7 kursów dziennie
• P27 Warszawa – Siedlce – Biała Podlaska, 4 kursy dziennie
• P28 Warszawa – Piotrków Trybunalski – Częstochowa – Opole, 2 kursy dziennie
• P29 Warszawa – Mława – Ostróda – Elbląg, 3 kursy dziennie
• P30 Warszawa – Radom – Skarżysko Kamienna – Kielce, 4 kursy dziennie
• P31 Warszawa – Radom – Ostrowiec Świętokrzyski – Sandomierz – Tarnobrzeg, 4 kursy dziennie
• P32 Warszawa – Łódź – Sieradz – Kalisz – Ostrów Wielkopolski, 3 kursy dziennie

.