4You Airlines startuje ze sprzedażą

W środę o godzinie 18.00 4You Airlines rozpocznie sprzedaż przelotów trampingowych do ośmiu miast w Europie. Pasażerowie będą mogli je kupić już od 47 złotych. Promocja trwa do końca sierpnia.

Podróżni 4You Airlines będą mogli skorzystać z puli 7 000 przelotów trampingowych, oferowanych w preferencyjnych cenach, od 47 złotych w jedną stronę. Promocja obejmie wszystkie trasy dostępne w oferowanej siatce połączeń. W cenę wliczone są niezbędne opłaty, łącznie z bagażem do 20 kg oraz ubezpieczeniem podróżnym. Zakupu będzie można dokonać zarówno przelewem jak i kartą płatniczą, w systemie 24-godzinnym. Dla wygody klientów zostanie również uruchomione Call Center, w którym podróżni w godzinach od 8.00 do 20.00, uzyskają pomoc oraz wszelkie potrzebne informacje.

Obecnie firma oczekuje na wydanie koncesji przewoźnika, do czasu jej uzyskania loty będzie realizować jako agent turystyczny. W ramach takiego rozwiązania, zgodnie z obowiązującymi przepisami, klienci skorzystają z unikatowego pakietu turystycznego, łączącego przelot trampingowy oraz ubezpieczenie, obowiązujące od momentu rozpoczęcia podróży, do czasu jej zakończenia.

Pierwsze loty odbędą się z Łodzi oraz Rzeszowa, a samoloty wystartują z początkiem sezonu zimowego. Pasażerowie będą mogli wybrać się do Barcelony, Paryża, Londynu, Mediolanu, Dortmundu, Brukseli, Rzymu i Tel Awiwu. Rezerwacji w promocyjnych cenach będzie można dokonywać online, w terminie od 12 sierpnia do końca bieżącego miesiąca, pod adresem www.4youairlines.com, lub też w najbliższym biurze podróży.

Michał MikołJczak, wiceprezes zarządu 4You Airlines powiedział: „Celem jaki stawia przed sobą 4You Airlines, jest przybliżenie świata pasażerom w bezpieczny i konkurencyjny sposób. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta, stanowiła odpowiedź na potrzeby jak największej grupy podróżujących. Dlatego firma rozpoczęła pracę nad nową siatką połączeń na sezon wiosna/lato 2015, w ramach której planowane jest zwiększenie dostępnych kierunków podróży.”

4You Airlines jest firmą, która dynamicznie się rozwija. Swoją działalność rozpoczęła od obsługi połączeń czarterowych, dedykowanych polskim touroperatorom. Teraz swoje usługi świadczy również klientom indywidualnym, gwarantując połączenia do 8 najpopularniejszych miast w Europie, w bardzo atrakcyjnych, a tym samym konkurencyjnych na polskim rynku cenach. W dalszych planach rozwoju firma stawia na rozbudowę siatki połączeń, poprzez dodawanie kolejnych atrakcyjnych destynacji. W 2015 roku 4You Airlines planuje zwiększyć liczbę samolotów, co pozwoli na zaoferowanie tanich przelotów z kolejnych portów lotniczych w kraju.

Wszystkie informacje dotyczące rozkładu lotów, cen oraz warunków podróżowania samolotami linii 4You Airlines znajdą się na stronie www.4youairlines.com.