3 mln pasażerów Ryanair’a w Modlinie

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, ogłosiła, że przewiozła już 3 miliony pasażerów w z/do Lotniska Warszawa.

3 milionowym pasażerem Ryanaira w Modlinie została Iwona Zawadzka, która leciała do Dublina. Pani Iwona dostała voucher na lot w dwie strony od Ryanaira oraz torbę upominków firmowych od lotniska.
Przewoźnik ogłosił również zimowy rozkład połączeń z Warszawy Modlin. Znalazło się w nim pięć nowych kierunków: Kolonia, Kopenhaga, Ateny, Lizbona i Alicante, więcej lotów do Londynu, Rzymu i Madrytu, w sumie 28 połączeń

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair powiedziała: „Chcielibyśmy bardzo pogratulować Lotnisku Warszawa/Modlin, ponieważ właśnie dzisiaj został tu odprawiony 3 milionowy pasażer linii Ryanair. Mam również dziś przyjemność ogłosić uruchomienie siatki połączeń na zimę z 5 nowymi trasami do Kolonii, Kopenhagi, Aten, Lizbony i Alicante oraz zwiększoną częstotliwość lotów do Londynu, Rzymu i Madrytu co zapewni 3 miliony pasażerów rocznie. Aby uczcić dynamiczny rozwój Lotniska Warszawa/Modlin ogłaszamy promocję na bilety z Modlina, które można kupić w bardzo niskich cenach, rozpoczynających się już od 19 zł (włączając podatki i opłaty) na podróż do/z Gdańska i Wrocławia w kwietniu i maju 2015 r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (13 kwietnia).”