20. urodziny a&o hostels, zniżki w warszawskim a&o

20. urodziny a&o hostels
Wizualizacja nowego hostelu w Warszawie, w dawnym biurowcu zakładów Kasprzaka/fot. archiwum A&O

4 maja 2020 roku firma a&o hostels celebrowała swoje 20-urodziny. Tego też dnia otwarto na nowo hostel a&o Warszawa.

Z okazji 20. urodzin firmy hostel a&o Warszawa uruchomił specjalną urodzinową akcję promocyjną: 20 zł za łóżko na 20-lecie firmy. Promocja obowiązuje do końca sierpnia 2020 r. Wyjątek stanowią pokoje jednoosobowe, które są dostępne w cenie 40 zł. Dwadzieścia pierwszych osób, które dokona rezerwacji otrzyma dodatkowo drobne upominki od hostelu oraz kody zniżkowe na kolejne noclegi w każdym obiekcie a&o.

Daniel Szeliga, kierownik sprzedaży a&o na Polskę, powiedział: „Promocję urodzinowej oferty rozpoczęliśmy już w poniedziałek 4 maja na profilu a&o na instagramie. Ceny, które oferuje a&o są bardzo konkurencyjne, co ma szczególną wartość zwłaszcza po okresie pandemii, kiedy ekonomiczne podróże będą mieć duże znaczenie dla naszych gości.”

Oliver Winter, prezes i założyciel a&o, dodał„Naszym celem jest zapewnienie naszym gościom i pracownikom najwyższego możliwego poziomu higieny i bezpieczeństwa. Nasi goście wyjeżdżając poczują się zdrowsi niż po przyjeździe”.

Berlińska grupa budżetowych hosteli zdecydowała się wdrożyć zupełnie nowe środki w zakresie higieny i bezpieczeństwa. Zdaniem Wintera nowe regulacje „będą na bieżąco analizowane i dostosowywane do zmieniających się uwarunkowań. Obok licznych rozwiązań dotyczących zachowania bezpiecznej odległości, jak również konsekwentnie opracowywanych programów utrzymywania czystości i dezynfekcji hosteli, począwszy od czerwca sieć wdroży nowy moduł szkoleniowy „Specjalista ds. higieny”, który będzie stałym elementem programu edukacyjnego dla wszystkich dyrektorów zarządzających hosteli.”