20. urodziny a&o hostels, zniżki w warszawskim a&o

20. urodziny a&o hostels
Wizualizacja nowego hostelu w Warszawie, w dawnym biurowcu zakładów Kasprzaka/fot. archiwum A&O

4 maja 2020 roku firma a&o hostels celebrowała swoje 20-urodziny. Tego też dnia otwarto na nowo hostel a&o Warszawa.

Z okazji 20. urodzin firmy hostel a&o Warszawa uruchomił specjalną urodzinową akcję promocyjną: 20 zł za łóżko na 20-lecie firmy. Promocja obowiązuje do końca sierpnia 2020 r. Wyjątek stanowią pokoje jednoosobowe, które są dostępne w cenie 40 zł. Dwadzieścia pierwszych osób, które dokona rezerwacji otrzyma dodatkowo drobne upominki od hostelu oraz kody zniżkowe na kolejne noclegi w każdym obiekcie a&o.

Daniel Szeliga, kierownik sprzedaży a&o na Polskę, powiedział: „Promocję urodzinowej oferty rozpoczęliśmy już w poniedziałek 4 maja na profilu a&o na instagramie. Ceny, które oferuje a&o są bardzo konkurencyjne, co ma szczególną wartość zwłaszcza po okresie pandemii, kiedy ekonomiczne podróże będą mieć duże znaczenie dla naszych gości.”

Oliver Winter, prezes i założyciel a&o, dodał„Naszym celem jest zapewnienie naszym gościom i pracownikom najwyższego możliwego poziomu higieny i bezpieczeństwa. Nasi goście wyjeżdżając poczują się zdrowsi niż po przyjeździe”.

Berlińska grupa budżetowych hosteli zdecydowała się wdrożyć zupełnie nowe środki w zakresie higieny i bezpieczeństwa. Zdaniem Wintera nowe regulacje „będą na bieżąco analizowane i dostosowywane do zmieniających się uwarunkowań. Obok licznych rozwiązań dotyczących zachowania bezpiecznej odległości, jak również konsekwentnie opracowywanych programów utrzymywania czystości i dezynfekcji hosteli, począwszy od czerwca sieć wdroży nowy moduł szkoleniowy „Specjalista ds. higieny”, który będzie stałym elementem programu edukacyjnego dla wszystkich dyrektorów zarządzających hosteli.”

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center