Zostań wystawcą Targów Turystycznych Market Tour

Już 11 i 12 maja w Szczecinie odbędą się targi turystyczne Market Tour, będące nieodłącznym elementem Festiwalu Podróży i Czasu Wolnego Piknik nad Odrą. To już 33. edycja największych, plenerowych targów turystycznych na Pomorzu Zachodnim. Już dziś można się zgłosić i zaprezentować swoją ofertę turystyczną.

Festiwal Podróży i Czasu Wolnego Piknik nad Odrą, jak co roku, odbędzie się w drugi weekend maja na Wałach Chrobrego w Szczecinie. Poprzednia edycja, która odniosła imponujący sukces, przyciągnęła ponad 60 tys. gości – nie tylko mieszkańców Pomorza Zachodniego, ale również liczne grono odwiedzających z różnych zakątków Polski i zagranicy, którzy mogli zwiedzić rozległe alejki, obfitujących w ponad 200 różnorodnych stoisk wystawców!

Najważniejszą strefą wydarzenia są targi turystyczne Market Tour. To nie tylko przestrzeń do promocji regionów z kraju i zagranicy, ale także doskonałe miejsce dla touroperatorów, branży hotelarskiej, organizacji turystycznych, muzeów, ośrodków wellness oraz producentów sprzętu turystycznego i usług transportowych. Ponadto firmy zajmujące się transportem lotniczym, autobusowym czy promowym, znajdą tu wyjątkową okazję do zaprezentowania swojej oferty. Market Tour to nie tylko stoiska z informacjami turystycznymi, ale także miejsce warsztatów, konkursów i degustacji regionalnych smaków.

Aby zostać wystawą targów turystycznych Market Tour i Pikniku nad Odrą, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, zamieszczony na stronie www.pikniknadodra.pl/zostan-wystawca oraz przesłać go na adres podany w zgłoszeniu. Czas nadsyłania zgłoszeń mija 30 marca 2024 roku.

Materiał partnera