Zjazd na nartach oraz kawa z Adamem Małyszem podczas Nekera SKI closing, do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki

W tym roku Nekera przygotowała naprawdę wyjątkowy prezent dla fanów sportów zimowych! Podczas Gali Waszej Turystyki goście będą mogli wylicytować zjazd na nartach i kawę z Mistrzem Świata.

Adam Małysz, medalista olimpijski, czterokrotny indywidualny mistrz świata i czterokrotny zdobywca Pucharu Świata jest twarzą narciarskiej oferty Nekera. Dzięki współpracy touroperatora ze skoczkiem, zwycięzca licytacji spędzi niezapomniany dzień na słowackim stoku oraz dwie noce ze śniadaniem dla dwóch osób w wyjątkowym hotelu Grand Jasna w dniach 20-22.03.2024 podczas Nekera SKI closing.

W ramach kampanii narty & snowboard z Małyszem, Nekera przygotowała wyjątkowy prezent. Uczestnicy Gali Waszej Turystyki będą mogli rywalizować o zjazd na nartach i kawę z Adamem Małyszem. To nie lada gratka dla fanów sportów zimowych. Przecież nie codziennie ma się okazję spróbować swoich sił na stoku ze czterokrotnym olimpijczykiem. Po zjeździe zwycięzca licytacji będzie miał okazję usiąść z Adamem Małyszem przy kawie i porozmawiać (nie tylko) o sportach zimowych.

Nie trzeba martwić się o warunki śniegowe podczas zjazdu z Małyszem – zwycięzca otrzyma w pakiecie 2 noce ze śniadaniem w hotelu Grand Jasna w Demanovskiej Dolinie na Słowacji, tuż obok stoku narciarskiego i ośrodka Jasna-Chopok. W marcu na Chopoku jest najwięcej śniegu! To właśnie wtedy odbywa się także jedno z największych wydarzeń narciarskich – zakończenie sezonu Nekera SKI Closing. Fundatorem noclegu i wyżywienia dla zwycięzcy licytacji jest największa grupa turystyczna na Słowacji TMR: Tatry Mountain Resorts.

Adam Małysz to jeden z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich skoczków narciarskich. Na swoim koncie ma m.in. cztery medale olimpijskie, sześć medali mistrzostw świata i cztery Puchary Świata w skokach narciarskich.

Wśród przedmiotów przeznaczonych przez Nekera na licytację charytatywną jest także plastron startowy Adama Małysza z autografem, który Adam Małysz podarował prezesowi Biura Podróży Nekera, Maciejowi Nykielowi podczas otwarcia sezonu narciarskiego 2023/2024 Nekera SKI Opening.

Dochód z aukcji charytatywnej, która odbędzie się 12 stycznia podczas III edycji Gali Waszej Turystki zostanie przekazany na wakacje dla podopiecznych Domu Dziecka w Falbogach.

Program Gali i rejestracja TUTAJ.

Plastron startowy Adama Małysza do wylicytowania podczas Gali Waszej Turystyki