Zimowe promocje PKS Polonusa

archiwum PKS Polonus

Pula 1000 promocyjnych biletów w cenie 5, 10 i 15 zł, powroty tańsze o 30 proc. i karnety rabatowe na pobyt i ski pass w słowackich ośrodkach narciarskich – tak PKS Polonus zachęca podróżnych do skorzystania z usług transportowych podczas wyjazdów na ferie zimowe.

Promocyjne ceny obowiązują od 21 stycznia 2016 na wszystkich trasach – a więc również do popularnych ośrodków narciarskich w Polsce i na Słowacji – zarówno w przedsprzedaży, jak i bieżącej ofercie. Co więcej, PKS Polonus zapewnia bezpłatny transport sprzętu w luku bagażowym!
Podróżni PKS Polonus – wybierający się na ferie zimowe w Polsce lub na Słowacji – mają do dyspozycji od 21 stycznia 2016 roku pulę 1000 promocyjnych biletów w cenie 5 zł, 10 zł lub 15 zł, niezależnie od obowiązującej ceny regularnej. Co więcej – podróżni PKS Polonus mogą również skorzystać z promocji „Tanie powroty”, która pozwala na zakup biletu powrotnego – nabywanego jednocześnie z biletem na wyjazd w określonym kierunku – z aż 30 proc. zniżką. Warto również pamiętać o tym, że z PKS Polonus pasażer i sprzęt narciarski podróżują w cenie jednego biletu bez dodatkowych dopłat.

W ramach wyjazdów na ferie istotne jest również to, że z PKS Polonus dzieci do 13. roku życia podróżują 50 proc. taniej, a uczniowie i studenci, którzy nie ukończyli 26 lat mogą nabyć bilety z 20 proc. zniżką. Ponadto, w przypadku grup powyżej 10 osób, podróżnym przysługuje również ulga grupowa w wysokości 10 proc. ceny biletu.
Dzięki współpracy PKS Polonus z Tatry Mountain Resorts – właścicielem stoków narciarskich na Chopoku i Tatrzańskiej Łomnicy, a także w Tatralandii – pasażerowie korzystający z usług polskiego przewoźnika otrzymają dodatkowo kupony rabatowe na 10 proc. zniżki do aquaparku i 5 proc. ulgę na wybrane usługi w ośrodkach narciarskich.

Andrzej Padziński, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju PKS Polonus, powiedział: “Kalkulacja jest niezwykle prosta. Standardowy bilet PKS Polonus na trasie Warszawa-Zakopane to koszt 50 zł dla jednej osoby. Korzystając z oferty promocyjnej „Tanie powroty”, obniżamy cenę drugiego biletu do 35 zł, a więc podróż w obie strony to wydatek rzędu 85 zł dla jednej osoby, o ile ktoś nie skorzystał z promocji „5-10-15″, która dodatkowo optymalizuje koszt podróży. Zatem w przypadku 4-os. rodziny z dwójką dzieci podróż autobusem PKS Polonus do Zakopanego, a następnie do Warszawy – wraz z bezpłatnym przewozem sprzętu narciarskiego – kosztować będzie maksymalnie 255 zł. Jednocześnie, pokonanie tej samej trasy samochodem – z uwzględnieniem paliwa i opłat autostradowych, a dodatkowo na miejscu często też parkingu – kosztuje nawet 500-600 zł. Zatem podróż na ferie autobusem PKS Polonus to zmniejszenie kosztów transportu nawet o 50 proc.”

.