Zell am See-Kaprun – nowości na lato

archiwum austriainfo

Nowe szlaki, via ferrata na ścianie zapory, jeszcze bogatsza karta turystyczna.

Od początku lipca na szczyt Kitzsteinhornu będzie można wejść zupełnie nową drogą. Przewodnik po Parku Narodowym poprowadzi turystów szlakiem „Kitzsteinhorn Explorer Tour”, przecinającym aż cztery strefy klimatyczne. Ukoronowaniem tej wyprawy jest spektakularny widok z najwyższej w Salzburgu platformy widokowej „Top of Salzburg”, położonej na wysokości 3029 m n.p.m.
Niezwykłe wrażenia gościom regionu zapewni również nowa via ferrata na jeziorach zaporowych w Kaprun. To najwyżej położona żelazna perć na świecie, biegnąca po ścianie zapory.

Więcej za mniej: letnia karta Zell am See-Kaprun
Karta letnia Zell am See-Kaprun gwarantuje moc wrażeń podczas letniego wypoczynku. Zapewnia dostęp do aż 40 atrakcji turystycznych, umożliwia wstęp do wielu ciekawych miejsc, zabytków i muzeów nie tylko w w regionie, lecz również na terenie całej Ziemi Salzburskiej. Oferta karty obejmuje ponadto wstęp na kąpieliska i baseny, przejazdy kolejkami oraz wstęp do miejsc takich jak wąwóz Sigmunda Thuna, jeziora zaporowe w Kaprun, wodospady w Krimml i trasa widokowa Großglockner Hochalpenstraße. Nowe wieczorne linie autobusowe ułatwiają udział w wydarzeniach i atrakcjach, gwarantując tym samym jeszcze wyższą jakość usług. Karta letnia regionu Zell am See-Kaprun ważna jest od 15 maja do 15 października 2017 r. i można ją otrzymać w 230 partnerskich obiektach noclegowych. Oprócz zawartych w ofercie atrakcji karta zapewnia także korzystne warunki u partnerów promocji.