Zdrojowa otworzyła hotel butikowy w Ustroniu Morskim

archiwum Zdrojowa

Nowy butikowy hotel Zdrojowej – Boulevard Residence w Ustroniu Morskim to kameralny budynek oferujący gościom 11 apartamentów premium.

Otwarty w połowie lipca obiekt gwarantuje gościom możliwość luksusowego wypoczynku w nowych, kameralnych przestrzeniach, zaledwie 60 m od piaszczystej plaży. Klimatyzowane, 1-, 2- i 3-pokojowe apartamenty, o powierzchni od 28 do 55 metrów kwadratowych wykończone zostały w modnym, morskim stylu. W każdym znajdują się panoramiczne okna oraz balkon lub taras. Oprócz tego, wszystkie posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne, a część z nich widok na Bałtyk.

Magdalena Rybicka, dyrektor sprzedaży Zdrojowa Hotels, powiedziała: „Boulevard Residence to inwestycja nieoczywista. O jej wyjątkowości decyduje kameralność, gwarantująca spokój i prywatność, a jednocześnie łatwy dostęp do centrum kurortu i plaży. Latem można zarezerwować apartament dla 2 osób i małego dziecka już od 479 zł.
W te wakacje jeszcze mamy kilka wolnych terminów. Zachęcam do rezerwacji, bo za rok może być dużo trudniej. Zdrojowa, jak na lidera condo hoteli w Polsce przystało, nie traci tempa – kolejne inwestycje są w trakcie realizacji, m.in. Forest Ski Hotel**** & Resort w Szklarskiej Porębie oraz Baltic Park Fort w Świnoujściu.”