Zdrojowa Invest – będzie kolejny hotel w Szklarskiej Porębie

archiwum Zdrojowa Invest

Zdrojowa Invest & Hotels, zachęcona sukcesem swojego obiektu Cristal Resort Szklarska Poręba, rozpoczyna budowę pierwszego etapu wielofunkcyjnego kompleksu condo Forest Ski Hotel**** & Resort. Szacowany koszt inwestycji to 250 mln PLN.

4-gwiazdkowy hotel będzie miał 104 pokoje o powierzchni 23,5–58 metrów kwadratowych. Ceny jednostek condo rozpoczynają się od 12,9 tys. netto za metr kwadratowy, a najdroższe apartamenty kosztują 1,245 mln netto. Najatrakcyjniejsze zlokalizowane są na 4. piętrze, a dodatkowo mają tarasy na dachu i prywatne jacuzzi. Z myślą o wymagających gościach przewidziano usługi decydujące o jakości wypoczynku, takie jak: aquapark, restauracja, kawiarnia, SPA & wellness, siłownia, sala i plac zabaw dla najmłodszych. Otwarcie hotelu w Szklarskiej Porębie zaplanowano na grudzień 2019.

Jan Wróblewski, członek zarządu i właściciel Zdrojowa Invest & Hotels, powiedział: „Na powierzchni 8 ha chcemy zbudować kompleks w sposób intuicyjny zachęcający do wypoczynku w zgodzie z naturą i będący enklawą ciszy osłoniętą lasem świerkowym. Atutem tego miejsca jest otoczenie umożliwiające spędzanie czasu na zewnątrz – liczne siedziska i miejsca do leżenia wkomponowane w starodrzewie, ogród ziołowy, czy kamienny ogród ZEN.”