Zdrojowa Hotels – dyrektorem Kinga Łata

materiały prasowe

Na czele sieci Zdrojowa Hotels liczącej osiem obiektów i zatrudniającej 600 osób, stanęła Kinga Łata. Priorytetem dyrektor operacyjnej Sieci będzie dalsze podnoszenie jakości obsługi oraz ujednolicanie standardów we wszystkich obiektach. Głównym zadaniem nowej dyrektor będzie nadzorowanie pracy dyrektorów, dzielenie się swoim doświadczeniem i wiedzą, a przede wszystkim poprawienie zaangażowania pracowników poprzez dedykowane programy motywacyjne. Kinga Łata związana jest z siecią od 6 lat. Najpierw jako dyrektor Sand Hotel****, a następnie flagowego obiektu sieci – Marine Hotel***** & Ultra Marine, które otrzymały w tym czasie wiele prestiżowych nagród i znajdują się w ścisłej czołówce najlepiej ocenianych przez gości hoteli. Od 3 lat zasiada również w zarządzie spółki jako jej członek. Doświadczenie hotelarskie zdobywała w obiektach SPA w Polsce, a międzynarodowe w biurze podróży TUI w Niemczech. Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego i biegle posługuje się językiem niemieckim. Wolne chwile spędza z rodziną oraz na długich spacerach plażą ze swoim psem.

Równocześnie Rada Nadzorcza powołała Michała Kwapisza na członka zarządu Zdrojowa Hotels. Jest on związany z grupą Zdrojowa od 8 lat i swoją wieloletnią pracą przyczynił się do rozwoju i profesjonalizacji organizacji. Michał Kwapisz jest z wykształcenia informatykiem i księgowym oraz posiada kilkunastoletnie doświadczenie finansowe. Teraz połączy stanowisko głównego księgowego z funkcją członka zarządu, które wiążą się z dużą odpowiedzialnością i szerokimi kompetencjami.

Renata Sobczyńska dyrektor ds. komunikacji Zdrojowa Invest & Hotels, powiedziała: „Holding Zdrojowa konsekwentnie realizuje strategię promocji zaangażowanych i godnych zaufania pracowników, rozwijających się razem z grupą. Po awansie Kinga Łata prawdopodobnie jest pierwszą kobietą zajmującą tak wysokie stanowisko w polskim hotelarstwie. Należy podkreślić fakt, że propozycję awansu otrzymała od razu po powrocie z urlopu macierzyńskiego w listopadzie ubiegłego roku. Przez kilka miesięcy pełniła obowiązki Dyrektora Operacyjnego Sieci, po czym wspólnie zdecydowaliśmy, że obejmie to najbardziej kluczowe stanowisko w Zdrojowa Hotels.”