Za tydzień 9. Forum Rozwoju Mazowsza

Już po raz dziewiąty Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje Forum Rozwoju Mazowsza. To wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowym związane z rozwojem województwa mazowieckiego. Patronem medialnym wydarzenia jest portal WaszaTurystyka.pl.

Główną ideą forum jest promocja innowacyjnych projektów i rozwiązań, które dzięki wsparciu Funduszy Europejskich są realizowane i wykorzystywane na Mazowszu. 9. Forum Rozwoju Mazowsza odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Komisji Europejskiej. Partnerami tegorocznej edycji Forum są m.in beneficjenci funduszy unijnych realizujący innowacyjne projekty na Mazowszu.

17 i 18 października br., na terenie Centrum Konferencyjnego Legii Warszawa, przy ul. Łazienkowskiej 3, uczestnicy będą mieli możliwość brać udział w niebanalnych warsztatach, pokazach innowacyjnych rozwiązań, konsultacjach ze znakomitymi ekspertami, a także w cyklu debat prowadzonych z udziałem gości z kraju i zagranicy oraz transmitowanych na żywo w Internecie. Nie zabraknie specjalnych pokazów nowych projektów i prototypów, które dotychczas skrywane były w laboratoriach, a na 9. Forum Rozwoju Mazowsza będą miały swoje premiery.

Turystyka we wszystkich dziedzinach

Tematami przewodnimi wydarzenia będą tym razem: Region Przyszłości, Ekoregion, Człowiek i Medycyna. Obszar Turystyka i Kultura nawiąże do wszystkich trzech głównych tematów. Podczas 9. Forum Rozwoju Mazowsza uczestnicy dowiedzą się także, w jaki sposób współpracować z partnerami i wykonawcami usług, o czym pamiętać podczas realizacji projektu z unijnym dofinansowaniem, a także jak zwiększać efektywność podejmowanych działań, w tym także z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Wstępny program wydarzenia dostępny jest na stronie www.forumrozwojumazowsza.eu

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej na temat wydarzenia można znaleźć na stronie http://forumrozwojumazowsza.pl/program/ lub na profilu forum na fb https://www.facebook.com/ForumRozwoju/

Tematy dotyczące Turystyki to:

17.10.18 12.30- 13.00 – wręczenie Certyfikatów za Najlepszy Produkt Turystyczny

18.10.18 10.00- 11.00 Prezentacja wyników pilotażowych badań ruchu turystycznego na Mazowszu

18.10 18 11.10- 12.10 Debata Nowoczesne technologie w Turystyce, kulturze, edukacji

Oprócz tych tematów dotyczących bezpośrednio turystki warto uczestniczyć w debatach:

18.10.18 12.10- 13.20 Efektywne działania komunikacyjne w mediach społecznościowych – tu czołowi specjaliści z branży social media będą rozważać jak efektywnie przeprowadzać kampanię promocyjną.

18.10.18 13.30- 14.10 Efektywna komunikacja w praktyce (przykłady rozwiązań) – tu zostaną przedstawione metody współpracy z influencerami. Jak można promować m.in. region, czy obiekty turystyczne itp. we współpracy z ludźmi mającymi wpływ na innych.