Z Wizz Air polecisz na narty

archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air obsługuje przeloty wyjazdów narciarskich organizowanych przez Infoski.pl z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic.

Kompleksowa oferta zimowa Infoski.pl zawiera: przelot, 7 noclegów, 6-dniowy skipass, transfer z lotniska, przewóz sprzętu sportowego i ubezpieczenie. Wszystkie świadczenia są w cenie wyjazdu bez żadnych dodatkowych dopłat. Dodatkowo uczestnicy wyjazdów narciarskich z infoski.pl otrzymują pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu (Priority Boarding) i dodatkowy bagaż podręczny.
W ofercie znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc we Włoszech, Szwajcarii i Andorze, znanych z doskonałej infrastruktury narciarskiej.

Włochy – szusowanie po słonecznej stronie Alp
Montecampione: Dojazd z lotniska Mediolan-Bergamo do ośrodka narciarskiego zajmuje godzinę. To kameralna wakacyjna wioska z komfortową rezydencją La Splaza tuż obok dolnej stacji wyciągu. Wyjątkowa okazja na Alpejskie wakacje w polskiej cenie. Przelot i 7 dni ze skipassem już za 1990 PLN.
Val di Sole: 380 km tras w dolinie słońca u stóp lodowca Presena. Jakość regionu od dawna doceniana przez narciarzy. Wyciągi narciarskie tuż obok hoteli. Po prostu narciarskie dolce vita!
Dolina Aosty: La Thuile i Monterosa Ski to szusowanie u stóp 4 alpejskich gigantów: Mt. Blanc, Monterosa, Gran Paradiso i Matterhorn.
Wjazd najnowocześniejszą w Europie obrotową kolejką gondolową pod najwyższy szczyt Alp i 24-kilometrowy zjazd kultową Valle Blanche do Chamonix? Marzenia się spełniają – wystarczy chcieć!
Via Lattea: Trzeci co do wielkości teren narciarski Włoch, posiadający 400 km tras po włoskiej i francuskiej stronie Alp. Arena Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie 2006 roku.
Madesimo: Najnowocześniejszy ośrodek narciarski w Lombardii. Perła ukryta w pobliżu granicy szwajcarskiej i słynnego St. Moritz. Tutaj zawsze panują doskonałe warunki śniegowe, trasy są wypieszczone, a mieszkańcy niezwykle gościnni.

Szwajcaria – St.Moritz Top of the World
Najsłynniejszy i najbardziej prestiżowy kurort zimowy na świecie. Wśród alpejskich jezior u podnóża trzech lodowców jest 300 km tras narciarskich i 322 słonecznych dni w roku. Dwukrotnie odbyły się tutaj Igrzyska Olimpijskie a w ubiegłym sezonie – Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim. St.Moritz to styl i elegancja w najlepszym światowym wydaniu.

Andora w Pirenejach
Szybki lot do Barcelony i po trzech godzinach jazdy autokarem jesteśmy w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach. Grandvalira i Vallnord to razem 300 km tras, 300 słonecznych dni w roku i największa wolnocłowa strefa w Europie. Księstwo Andory ma więcej tras narciarskich niż dróg asfaltowych. Podróż w Pireneje z Polski samolotem Wizz Air jest szybsza niż dojazd samochodem w Alpy.

Oferta narciarska dla osób podróżujących samolotami Wizz Air została stworzona przez narciarzy dla narciarzy. Ośrodki narciarskie są blisko lotnisk, hotele blisko stoków i skipassy w cenie wyjazdu.