Z Radomia na Cypr z biurem podróży Nekera. Nowa oferta na sezon zimowy

fot. Dariusz Kłosiński

Lotnisko Warszawa-Radom zapowiada nową ofertę podróży zimowych, dzięki współpracy z biurem podróży Nekera i węgierskimi liniami Wizz Air. Od 13 grudnia 2023 roku mieszkańcy Radomia będą mieli możliwość skorzystania z wypoczynku na Cyprze. Loty odbywać będą się dwa razy w tygodniu.

Dzięki współpracy biura podróży Nekera z węgierskimi liniami Wizz Air, pasażerowie dostaną możliwość wykupienia zorganizowanego wypoczynku na Cyprze. Pierwszy wylot zaplanowano już na 13 grudnia 2023, a klienci Nekery mają do wyboru wyloty dwa razy w tygodniu: w środy i w soboty. Na urlop na Cyprze z Radomia można lecieć na trzy, cztero-, pięcio-, siedmio-, dwunastodniowe i czternastodniowe turnusy wakacyjne.

W przyszłym roku, Nekera będzie latać do dwóch popularnych kurortów w Bułgarii – Warny i Burgas, a przez całą jesień, zimę i wiosnę organizuje wyjazdy typu city break do Rzymu i Paryża z lotniska Warszawa-Radom.

„Najnowsza oferta biura Nekera, to znak, że touroperatorzy doceniają potencjał naszego lotniska. Dziękujemy za zaufanie i dotychczasową, udaną współpracę, licząc na kolejne kierunki, które będą spełnieniem oczekiwań naszych pasażerów” – mówi Stanisław Wojtera, Prezes PPL S.A.

W zimowej ofercie Lotniska Warszawa-Radom znajdują się już regularne loty do Rzymu i Paryża realizowane przez PLL LOT oraz czarterowe rejsy do Szarm el-Szejk w Egipcie obsługiwane przez biuro podróży Anex Tour na pokładzie linii Skyline Express, a także do Taby z biurem podróży Itaka. Sezon zimowy na lotniskach startuje razem ze zmianą czasu na zimowy, pod koniec października.