Wygodniej w samolotach Condora

archiwum Condor

Od lipca 2014 wszystkie Boeingi 767 latające w barwach Condora zyskały całkowicie odnowione kabiny pasażerskie. Flota Condora obsługująca połączenia dalekiego zasięgu została wyposażona w wygodne fotele oraz system rozrywki dostępny przy każdym z nich.

Biznes klasa Condora ustanowiła nowe standardy: niezwykle wygodne, w pełni rozkładane do pozycji poziomej fotele, które jednocześnie oferują możliwość wyboru dowolnego kąta odchylenia oparcia stwarzając dogodne warunki odpoczynku i snu podczas lotu. System rozrywki na pokładzie oferuje wybór około 30 filmów, ponad 50 programów TV oraz wiele innych. W oparciach foteli zainstalowano 15,4 calowe monitory umożliwiające oglądanie wybranych programów. Pasażerowie chcący korzystać z własnych urządzeń mogą podłączyć je do portu USB oraz zasilania zamontowanych przy wszystkich fotelach.
Całe wyposażenie wnętrza kabin pasażerskich zostało wymienione na nowe począwszy od wykładzin dywanowych po pokrycie ścian w toaletach. Zastosowana nowa kolorystyka stwarza w kabinie wrażenie większej przestronności i jednocześnie przytulności. Nowe ergonomiczne fotele poprawiają standard podróży w klasie ekonomicznej i Premium Economy. W klasie ekonomicznej odległość między rzędami została zwiększona o 15 cm, oparcia foteli w klasie Premium Economy odchylają się bardziej niż poprzednio, a same fotele są wyposażone w podnóżki (z wyjątkiem foteli w 6 rzędzie). Pasażerowie klasy Premium Economy mają możliwość oglądania wybranych przez siebie programów na 9 calowym ekranie. Pasażerowie klasy ekonomicznej mogą oglądać jeden film i jeden program TV oraz korzystać z własnych urządzeń bezpłatnie. Za niewielką opłatą mogą zyskać dostęp do wszystkich oferowanych na pokładzie programów rozrywkowych.
Również system oświetlenia na pokładzie został zmodernizowany.