Wspólna trasa PolskiegoBusa i Zak Express

Już od 12 maja 2016 r. linia PolskiegoBusa P25 będzie obsługiwana przez najwyższej jakości autokary firmy Żak Express. Nowa oferta obowiązuje na kursy realizowane od 12 maja do 13 czerwca 2016 roku w ramach aktualnie dostępnego kalendarza połączeń.

W ramach współpracy przewoźników pasażerowie PolskiBus.com zyskują nowe miasto w siatce połączeń – Ełk, oraz jeszcze więcej dogodnych kursów na tej trasie. Pasażerowie podróżujący linią P25 będą rozpoczynać i kończyć podróż na Placu Defilad pod Pałacem Kultury i Nauki, czyli
w samym centrum Warszawy. Dotychczasowi klienci Żak Express otrzymają jeszcze większe możliwości podróżowania w najlepszych cenach poprzez dostęp do krajowej i międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com oraz możliwość dogodnego rezerwowania biletów za pomocą strony www.polskibus.com.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Z ogromną przyjemnością informuję o rozpoczęciu współpracy z firmą Żak Express. Jest to pierwsza
w naszej historii tego typu kooperacja, do której podchodzimy z wielkim entuzjazmem. Zdecydowaliśmy się na połączenie sił ze względu na wspólną filozofię, zorientowaną na świadczenie najwyższej jakości usług, których oczekują od nas nasi Pasażerowie. Bardzo doceniamy 20-letnie doświadczenie naszego partnera w branży transportowej, doskonałą znajomość lokalnego rynku oraz szacunek, jaki wypracował sobie przez lata działalności na Podlasiu. Jestem przekonany, że największymi beneficjentami tej koalicji będą nasi Pasażerowie, którzy zyskują nowe możliwości komfortowego podróżowania w najlepszych cenach.”

Jerzy Biedulewicz, prezes firmy Żak Express dodał: „Dla naszej firmy to bardzo ważne wydarzenie, gdyż rozpoczynamy współpracę z wiodącym i najbardziej rozpoznawalnym przewoźnikiem autokarowym w Polsce. Niezmiernie cieszymy się, że dzięki temu zyskujemy wspaniałą możliwość dotarcia do ogromnej grupy klientów za pośrednictwem nowego kanału sprzedaży poprzez doskonale znaną stronę internetową www.PolskiBus.com. Od dawna docierały do nas sygnały od naszych Pasażerów z Podlasia, że chcieliby mieć możliwość komfortowych podróży nie tylko do Warszawy, lecz również do pozostałych polskich oraz zagranicznych popularnych miast. Dzięki współpracy z PolskiBus.com, najwyższej jakości krajowym przewoźnikiem posiadającym największą sieć krajowych oraz międzynarodowych połączeń właśnie stało się to możliwe. Jest to dla nas ogromna przyjemność móc dołączyć do grona partnerów tej wspaniałej i popularnej firmy.”

Autokary Żak Express będą wyruszały spod Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w kierunku Suwałk i Ełku codziennie o godz.: 1:05, 9:45, 12:45, 16:20, 18:10 i 20:25. Dodatkowo Pasażerowie z Suwałk będą mogli skorzystać z przyspieszonego kursu o godzinie 17:30 (tylko w piątki), a na pasażerów z Ełku czekają dodatkowe połączenia o 14:50 (od poniedziałku do soboty) oraz 22:25 (tylko w niedziele).
Autokary z Suwałk – w kierunku Warszawy – będą odjeżdżały 7 dni w tygodniu o godzinie: 2:25, 6:40, 9:20, 12:30, 16:00 oraz 22:30, natomiast pasażerowie z Ełku dodatkowo od poniedziałku do soboty będą mieli do dyspozycji połączenie o 5:45, a w niedziele o 16:30.