Workshop we Wrocławiu i Poznaniu. Polskie biura podróży spotkają się z niemieckimi partnerami.

Niemcy - cel podróży

Niemiecka Centrala Turystyki (DZT) zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na workshop turystyki przyjazdowej do Niemiec, który odbędzie się w dniach 14 listopada we Wrocławiu i 15 listopada w Poznaniu. To największa tego rodzaju inicjatywa na polskim rynku, gromadząca kilkunastu dostawców usług turystycznych z Niemiec. 

W tym roku swój udział potwierdzili: Bawaria, Brandenburgia, Saksonia, Turyngia, Frankonia, Niemcy Północne, Zagłębie Ruhry, Zugspitze wraz z koleją górską. Obecne będą również miasta: Brema, Drezno, Lubeka, Norymberga, Weimar oraz sieci hotelowe: Deutsche Hospitality i Maritim. Swoją ofertę zaprezentuje też Muzeum Mercedesa w Stuttgarcie.

„Ruch turystyczny z Polski do Niemiec z roku na rok rozwija się bardzo dynamicznie. Pierwszy raz w historii zamknęliśmy pierwsze półrocze z ponad 2 milionami noclegów polskich gości w niemieckich hotelach i pensjonatach. Jest to wzrost o 27,3% w stosunku do roku poprzedniego oraz o 19,3% w stosunku do przedpandemicznego roku 2019. Wzrost zainteresowania podróżami do Niemiec obserwujemy w każdym segmencie. Mamy nadzieję, że warsztaty pozwolą nawiązać relacje biznesowe i przyczynią się do rozwoju portfolio produktowego polskich biur podróży i w konsekwencji wzrostów w segmencie turystyki zorganizowanej” – Tomasz Pędzik, dyrektor biura Niemieckiej Centrali Turystyki w Polsce.

Zachęcamy do skorzystania z okazji i nawiązania bezpośrednich kontaktów z niemieckimi przedstawicielami, którzy podczas indywidualnych rozmów udzielą szczegółowych informacji o swoich produktach i najnowszych atrakcjach turystycznych.

Udział w workshopie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Chętnych prosimy o kontakt do 6 listopada na adres: [email protected]