Wizz Air – zimowy rozkład lotów już w sprzedaży

archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła, że zimowy rozkład lotów na 2019 rok dla Polski jest już w sprzedaży. Wizz Air oferuje z Polski ponad 4 miliony miejsc w sezonie zimowym do 28 krajów w całej Europie i poza nią, z 8 polskich lotnisk.

W tym roku Wizz Air będzie posiadał 27 samolotów w swoich polskich bazach, w tym 17 ultra-wydajnych, oferujących 230 miejsc samolotów typu Airbusów A321. Linia będzie zatrudniać ponad 1000 pracowników w Polsce.

Wizz Air obecny jest w na polskim rynku od 2004 r. Od tego czasu linia przewiozła na swoich pokładach ponad 66 milionów pasażerów do i z Polski oferując niskie ceny biletów oraz doskonały serwis.

Wizz Air, chcąc oferować swoim polskim klientom jeszcze więcej możliwości, dodaje do oferty blisko 600 000 miejsc na sezon zimowy 2019, co stanowi wzrost o 15 proc. w porównaniu do harmonogramu zimowego z 2018 roku.

Andras Rado, manager ds. korporacyjnych w Wizz Air powiedział: „Cieszymy się, że możemy zaprezentować nasz największy w historii rozkład lotów na sezon zimowy z Polski. Dzięki lotom Wizz Air z naszego największego rynku możemy nie tylko stymulować turystykę ale także oferować naszym polskim klientom ciekawe kierunki. Z takimi niesamowitymi miejscami jak Dubaj, Larnaka, Kutaisi, Marrakesz, Reykjavik, Wiedeń czy Bodo oraz niskimi taryfami, Wizz Air ponownie podkreśla swoje zaangażowanie na polskim rynku oraz chęć rozwoju polskiego biznesu i satysfakcji konsumentów. Nasza przyjazna polska załoga z uśmiechem oczekuje na Państwa na pokładach samolotów Wizz Air!”