Wizz Air – ruszyła sprzedaż biletów na lato 2020

archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air, ogłosiła uruchomienie sprzedaży biletów na loty w sezonie lato 2020 z polskich lotnisk.

W tym roku linia ogłosiła już uruchomienie 37 nowych tras i 3 nowe kierunki – Bodø, Odessę i Edynburg. Do portu na wybrzeżu Morza Czarnego na Ukrainie można dolecieć z lotnisk we Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku. Natomiast loty do stolicy Szkocji będą realizowane z Warszawy i Gdańska. Pasażerowie podróżujący z Gdańska mogą również wybrać się w podróż do Bodø, Molde, a także do Lwowa. Dzięki nowym połączeniom z lotniska Olsztyn-Mazury do Bremy i z Poznania do Birmingham, jeszcze więcej pasażerów z Polski może teraz łatwo podróżować do Niemiec oraz Anglii.

Wraz z najnowszymi połączeniami, Wizz Air obecnie oferuje w sumie 175 tras do 28 krajów z Polski. W sezonie letnim 2020, Wizz Air ma 0,5 miliona więcej miejsc na trasach w polskiej siatce połączeń w porównaniu z 2019 rokiem, co oznacza wzrost o 7 proc. oraz około 2000 więcej lotów.

Paulina Gosk, manager komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: „Z radością ogłaszamy letni rozkład lotów Wizz Air w 2020 roku z Polski. Nasza polska siatka połączeń stale się wzbogaca o wyjątkowe kierunki – ostatnio o Edynburg i Odessę. Jesteśmy przekonani, że nowe kierunki zyskają popularność wśród naszych pasażerów. Bilety na kolejny letni sezon są dostępne już w sprzedaży na stronie wizzair.com, a ich ceny zaczynają się od 39 złotych.”

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center