Wizz Air rozbudowuje flotę

archiwum wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air umieści w ciągu najbliższych 17 tygodni w eeuropejskich bazach 21 nowych samolotów. Umożliwi to uruchomienie 700 nowych lotów tygodniowo i 70 nowych tras.

Cztery nowe destynacje – Ateny, Talin, Charków, Wiedeń – zostaną uruchomione do połowy lipca wraz z otwarciem nowej bazy w zachodniej części Europy, w stolicy Austrii. Rozwój WIZZ w 2018 roku stanowi inwestycję wartą ponad 2 mln dolarów w 11 bazach w Wiekiej Brytanii, Austrii, Polsce, Rumunii, Gruzji, na Ukrainie i na Węgrzech.

Z okazji rozpoczęcia kolejnej fazy wielkiego rozwoju, WIZZ świętuje dzisiaj i ogłasza promocję Seat Sale Day oferując 20 proc. zniżki na wszystkie loty zaplanowane do 31 maja. Zniżka obejmuje rezerwacje dokonane dzisiaj, do północy 13 marca. To doskonała okazja, aby odkryć niesamowite miejsca w Europie i nie tylko korzystając z najniższych cen dostępnych na stronie wizzair.com.

Ponadto WIZZ zachęca swoich pasażerów do świętowania razem z fantastyczną załogą na pokładach samolotów Wizz Air, a także używając oznaczenia #WIZZaroundEurope na profilach w mediach społecznościowych. Pasażerowie pierwszych lotów 21 nowych samolotów dodanych do floty będą mieć szansę wygrania voucherów o wartości 1000 euro. Więcej ciekawych informacji na temat podróży z WIZZ, ważnych kamieni milowych w działalności linii oraz zabawnych niespodzianek znajduje się na profilu WIZZ na portalu Facebook.

Umieszczeniem nowego, jedenastego samolotu typu Airbus A320 w bazie w stolicy Węgier oraz uruchamiając ekscytujące połączenie ze Stavanger w Norwegii, Wizz Air rozpoczyna w tym tygodniu ekspansję 2018 w Budapeszcie.

WIZZ nadal rozwija się w całej Europie, stymulując rynek podróży lotniczych za pomocą najniższych cen. Linia pozostaje zaangażowana w działania mające na celu zwiększanie zadowolenia klientów WIZZ, a tym samym zdobywając zaufanie i lojalność pasażerów dzięki korzystnej cenowo ofercie oraz fantastycznej obsłudze na pokładzie samolotów jednej z najmłodszych flot w Europie. Wizz Air w znacznym stopniu przyczynia się do wzrostu lokalnej gospodarki w regionach, w których działa – ma wpływ na rynek zatrudnienia nie tylko tworząc miejsca pracy w swoich bazach, ale także stymulując rozwój lokalnej branży turystycznej i hotelarskiej. Od marca do lipca 2018 roku do zespołu WIZZ dołączy 700 specjalistów ponad 15 narodowości.

Owain Jones, dyrektor korporacyjny w Wizz Air powiedział:”Dziś rozpoczynamy największą fazę ekspansji w historii WIZZ. Linia Wizz Air pozostaje wierna swojej misji polegającej na tym, aby podróże lotnicze miały możliwie najniższe ceny dostępne dla większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej, co umożliwia model biznesowy ULCC. Każdego roku coraz więcej klientów wybiera loty z Wizz Air korzystając z rozbudowanej siatki połączeń liczącej obecnie ponad 600 tras do 145 miejsc w 44 krajach. 70 nowych tras, które zostaną uruchomione w ciągu najbliższych 17 tygodni rozszerzy wybór możliwości podróży, co z kolei korzystnie wpłynie na rozwój relacji biznesowych i gospodarczych pomiędzy miastami, do których latamy. Nasza fantastyczna załoga serdecznie zaprasza na pokład samolotów WIZZ, należących do jednej z najmłodszych flot w Europie. “