Wizz Air połączył Wrocław z Bari

fot. archiwum lotniska we Wrocławiu

W sobotę z wrocławskiego lotniska odleciał pierwszy w tym roku samolot do słonecznego Bari. Samoloty Wizz Air latają z Wrocławia na południe Włoch dwa razy w tygodniu – w każdą sobotę i wtorek.

Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław, powiedział: „Bari cieszy się wśród naszych pasażerów sporym zainteresowaniem. Decyzja przewoźnika, by jeszcze przed sezonem letnim wznowić ten kierunek, to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy myślą o wakacjach na słonecznym południu Włoch.”

Loty do Bari będą realizowane dwa razy w tygodniu – we wtorki i w soboty. Lot trwa 2 godziny. Przewoźnik już uruchomił na swojej stronie sprzedaż biletów. Za loty w dwie strony w terminie 29 marca – 5 kwietnia zapłacimy 218 zł.

Sześć włoskich kierunków

W obecnym rozkładzie Portu Lotniczego Wrocław pasażerowie mają do wyboru sześć włoskich kierunków: Bari, Rzym (Ciampino), Neapol, Bolonia, Mediolan (Bergamo) i Palermo. Od kwietnia oferta włoskich kierunków z Wrocławia jeszcze się poszerzy – z Wrocławia polecimy również do Cagliari, stolicy Sardynii.