Wizz Air połączył Olsztyn z Bremą

archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air uruchomiła nową niskokosztową trasę z Portu Lotniczego Olsztyn Mazury do Bremy w Niemczech. Najnowsze połączenie WIZZ obsługiwane jest dwa razy tygodniowo: w środy i niedziele.

Pierwszy lot Wizz Air z Szyman odbył się w 2016 roku i od tego czasu blisko 200 000 pasażerów skorzystało z usług WIZZ, co sprawiło, że linia jest liderem na lotnisku Olsztyn-Mazury.
Nowa usługa łączy Mazury z Niemcami dwoma lotami tygodniowo. W ofercie Wizz Air, wraz z nową trasą, w tym roku jest niemal 100 000 miejsc w sprzedaży w sumie na trzy trasy z lotniska Olsztyn-Mazury, co stanowi wzrost o 84 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem. Aktualnie polscy klienci mogą wybrać podróże WIZZ z Olsztyna Mazury do Londynu, Dortmundu oraz Bremy.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: „Z radością otwieramy kolejną, trzecią trasę w siatce połączeń WIZZ z lotniska Olsztyn Mazury. Niskie taryfy Wizz Air zawitały na Mazury w 2016 roku. Dotychczas prawie 200 000 osób skorzystało z połączeń WIZZ z oraz do Szyman. Uruchomienie trasy do Bremy jest wyrazem zaangażowania linii w działalność w regionie oraz na rzecz polskich klientów. Mamy nadzieję na kontynuację owocnej współpracy z władzami lotniska i dalszą rozbudowę oferty z Mazur.”