Wizz Air połączy Wrocław z Lanzarote

fot. archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła nowe połączenie z lotniska we Wrocławiu. Od 22 grudnia samoloty przewoźnika będą raz w tygodniu latać na Lanzarote.

Rejsy będą się odbywały w środy

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała: „Z wielką przyjemnością informujemy dziś o najnowszej trasie z Polski na Wyspy Kanaryjskie. Połączenie Wizz Air z Portu Lotniczego Wrocław na Lanzarote rozszerza polską siatkę WIZZ i daje jeszcze więcej możliwości wszystkim pasażerom ze stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Wraz z Larnaką, Kutaisi, Reykjavikiem, Oslo czy Lanzarote, nasi pasażerowie podróżujący z Wrocławia mają obecnie szeroki wybór fantastycznych miejsc, do których mogą udać się na wymarzony urlop.”

Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław, dodał: „Wyspy Kanaryjskie od zawsze były popularną destynacją wśród naszych pasażerów. Cieszymy się, że teraz pojawiła się możliwość, by polecieć tam z liniami Wizz Air również zimą i wczesną wiosną. Połączenie to będzie z pewnością miłą niespodzianką w nowym rozkładzie lotów.”

Wizz Air połączy Poznań z Oslo i Warszawę z Marakeszem